1 2 3 10 / 24 POSTS

‘Shpresë për Shqipërinë’ – Duke dhuruar gjak ti bëhesh hero! (Video)

Organizata jofitimprurëse 'Shpresë për Shqipërinë' në drejtimin e këngëtarit të mirënjohur nga Tirana “Gentjan Dema”, vjen këtë vit me edicionin e kat ...
Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të parë (Foto)

Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të parë (Foto)

Futbollisti polak sot ka një festë në familjen e tij. Robert Lewandowski përmes rrjeteve sociale i ka njoftuar fansat se ai është bërë baba për her ...

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Ziadin Selës

Gjendja shëndetësore e kreut të LR PDSH-së Ziadin Sela vazhdon të përmirësohet dhe së shpejti pritet të lëshohet në kurim shtëpiak, thonë mjekët në sp ...
Jahti që kushton 360 milionë funte (Video)

Jahti që kushton 360 milionë funte (Video)

Superjahti me vlerë 360 milionë funte është duke kryer testimet e fundit në Gjibraltar para se të merret plotësisht në zotërim nga pronari i tij manja ...
Zoe Lush, vajza e cila është bërë nga ‘qelqi’ (Video)

Zoe Lush, vajza e cila është bërë nga ‘qelqi’ (Video)

E lindur ndryshe... Zoe Lush ka një gjendje të çuditshme, që do të thotë se eshtrat e saj ‘qëndrojnë në erë’. https://www.youtube.com/watch?v=tyuGv ...
Majmuni 6 vjeçar që luan tenis (Video)

Majmuni 6 vjeçar që luan tenis (Video)

Një majmun nga Japonia, është vetëm 6 vjeç. Por, ai është trajnuar aq mirë për të luajtur tenis, saqë duket si një profesionist i vërtetë. Kush e m ...
Kështu dukej nuse këngëtarja e njohur kosovare (Foto)

Kështu dukej nuse këngëtarja e njohur kosovare (Foto)

Edhe pse ka kohë që Ganimete Jashanica nuk ka sjellur projekt të ri muzikor, prap mbetet një ndër artistet më të dashura për publikun. Së fundmi aj ...
Mbipesha po i ‘vret’ njerëzit (Video)

Mbipesha po i ‘vret’ njerëzit (Video)

Mbipesha ose obeziteti është shkaktari kryesor i vdekjeve të parakohshme. Ky fakt u bë me dije nga Society of General Internal Medicine gjatë një t ...
Pitt: Ndarja nga Angelina ishte njësoj si vdekja

Pitt: Ndarja nga Angelina ishte njësoj si vdekja

Ndarjen nga Angelina Jolie ai e ka krahasuar me ‘vdekjen’, duke pranuar se është një person emocionalisht ‘i vonuar’, dhe pija e rëndë e ndihmoi në sh ...
Gjeoparku Yehliu, peisazhi i jashtëzakonshëm gjeologjik (Video)

Gjeoparku Yehliu, peisazhi i jashtëzakonshëm gjeologjik (Video)

Yehliu është një kep në qytetin bregdetar Wanli, në veri të Tajvanit, i njohur për peisazhin e tij të jashtëzakonshëm gjeologjik. https://www.youtu ...
1 2 3 10 / 24 POSTS