1 2 3 10 / 23 POSTS

Rrëfimi emocional i lezbikes në BBA9: Kam përjetuar dhunë, ëndërroj…

Njëra nga banoret lezbike në edicionin e 9-të të reality show 'Big Brother Albania', Kei ka bërë sonte një rrëfim emocional, ku ka folur për jetën e s ...
‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

Seriali ‘O sa mirë’ aktualisht është ndër prodhimet më të shikuara shqiptare. Pas bukuroshes pejane, Arta Nitaj, serialit do t’i bashkohet edhe një ...

Philips: Të bashkohen territoret etnike shqiptare për interesin e tyre

Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të influencës, prandaj Shtetet e Ba ...

Në Kosovë ndodh edhe kjo: Tifozët sulmuan lojtarin me elektro shok (Video)

Nuk kanë të ndalur skandalet në futbollin kosovar. Nga një video të publikuar nga faqja "Fansat e Futbollit Kosovar", në ndeshjen Rahoveci-Ballkani ...

MPB e Maqedonisë ‘dorëzon’ organizatorët e dokumentuar në Prokurori

MPB-ja i dërgon shkresë urgjente Prokurorisë Publike për marrjen sa me shpejt ne pyetje dhe ndalimin e organizatorëve të protestës . Sipas burimev ...

Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e tjera, të paarritshme për ndërgjegjen tonë kur jemi zgjuar, kështu ...

SHBA, BE, NATO, OSBE: Të dënohen sulmuesit e deputetëve të Kuvendit të Maqedonisë

SHBA-ja, BE-ja, NATO-ja dhe OSBE-ja, e kanë dënuar dhunën e ushtruar ndaj deputetëve të Kuvendit të Maqedonisë, duke kërkuar zbardhjen e rastit dhe dë ...
Celulari në formë trekëndëshi, a besoni se ekzistojnë këta telefona? (Video)

Celulari në formë trekëndëshi, a besoni se ekzistojnë këta telefona? (Video)

Kompanitë e telefonave po tentojnë çdo herë e më shumë të na mahnitin me atë që bëjnë. Telefoni Nintendo ekziston dhe është bërë vetëm për lodra, ...
Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi ‘Ditët e Agimit’ (Foto)

Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi ‘Ditët e Agimit’ (Foto)

Në Zhegër të Gjilanit, më 1, 2 dhe 3 Maj, mbahet manifestimi tradicional kulturor “Ditët e Agimit 2017”, që i kushtohet nderimit të figurës poliedrike ...
Milot Hasangjekaj ‘ndahet’ nga Etnon (Video)

Milot Hasangjekaj ‘ndahet’ nga Etnon (Video)

Milot Hasangjekaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘A duhëm’. Ai këtë e ka sjell në duet me dy artistat e BlackFish Fajt dhe Arday, shkruan arbre ...
1 2 3 10 / 23 POSTS