1 2 3 10 / 25 POSTS
Nihan bën tatuazhin dedikuar burrit në një vend shumë delikat (Foto)

Nihan bën tatuazhin dedikuar burrit në një vend shumë delikat (Foto)

Neslihan Atagul ose siç njihet ndryshe nga publiku si Nihan nga seriali 'Dashuri e pafund' na është paraqitur gjithmonë klasike në pamjen e saj, e thj ...
Ramush Haradinaj mbërrin në Kosovë (Foto/Video)

Ramush Haradinaj mbërrin në Kosovë (Foto/Video)

Kreu i AAK-së e ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbërritur në Kosovë. Ai sapo ka zbritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “A ...

Babastars mblidhen bashkë, po vjen High 4?

Pas një kohe të gjatë janë mbledhur të gjithë antarët e Babastars. Foto është publikuar nga hip hop ylli i ‘labelit’, Cozman, i cili shihet afër an ...
Protestuesit maqedonas hyjnë në Kuvend, pushtojnë korridoret, përgjaket Zoran Zaevi (Foto)

Protestuesit maqedonas hyjnë në Kuvend, pushtojnë korridoret, përgjaket Zoran Zaevi (Foto)

Protestuesit maqedonas kanë hyrë në ambientet e brendshme të Parlamentit, ku kanë pushtuar korridoret, derisa një pjesë e madhe e tyre kanë pushtuar e ...
Historike: Talat Xhaferi zgjedhet kryetar i Parlamentit të Maqedonisë (Video)

Historike: Talat Xhaferi zgjedhet kryetar i Parlamentit të Maqedonisë (Video)

Ish-ministri i Mbrojtjes i Maqedonisë, Talat Xhaferi i BDI-së është zgjedhur kryetar i Parlamentit të Maqedonisë. Ai është votuar nga shumica parla ...

Lu: Ende shpresë për dialog… por zgjedhjet janë legjitime edhe pa opozitën!

Në Shqipëri ambasadori amerikan Donald Lu është i mendimit se ka ende vende për një zgjidhje të krizës politike, e cila prej më shumë se dy muajsh she ...

Aksident trafiku në qendër të Gjilanit (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në qendër të Gjilanit afër Xhamisë së Madhe. Dëshmitarët thonë se në aksident janë përfshirë tre v ...

Ramushi u lirua në ditën e lindjes së djali të tij Gjinit

Bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, Anita Haradianj ka bërë të ditur se Ramushi është liruar pikërisht në ditën e lindjes së djalit t ...

Shoqëria civile: MD të tërhiqet nga ndryshimet në Kodin Penal

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, Grupi për Studime Juridike dhe Politike, Organizata Çohu, Instituti Demokratik i Kosovës dhe Këshilli i Mediave t ...
‘Nishiyama Onsen Keiunkan’, ju prezantojmë hotelin më të vjetër në botë (Video)

‘Nishiyama Onsen Keiunkan’, ju prezantojmë hotelin më të vjetër në botë (Video)

Hoteli Nishiyama Onsen Keiunkan, në provincën japoneze Yamanashi, është themeluar në vitin 705 të erës sonë. Sipas Librit të Rekordeve Botërore të Gin ...
1 2 3 10 / 25 POSTS