Granit Shala: Gjykata në Colmar e obliguar të lirojë Ramushin (Foto)

Granit Shala: Gjykata në Colmar e obliguar të lirojë Ramushin (Foto)

Anëtari i AAK-së dega në Gjermani dhe ish bokseri Granit Shala ka deklaruar në një status në faqen e tij zyrtare se gjykata në Colmar të Francës nesër ...

Konfirmon Zyra e Kryeministrit: Demarkacioni votohet javën tjetër

Qeveria e Kosovës do ta procedojë në Kuvendin e Kosovës, Marrëveshjen për shënjimin e vijës kufitare me Malin e Zi, këtë javë ose më së largu në filli ...
Bebe Rexha e ‘kallë’ me valle në dasmën e politikanes shqiptare (Video)

Bebe Rexha e ‘kallë’ me valle në dasmën e politikanes shqiptare (Video)

Monika Kryemadhi na ka treguar përmes rrjeteve sociale për dasmën e djalit të dajës së saj në SHBA, ku ka marrë pjesë dhe këngëtarja e njohur Bebe Rex ...
Leonora Jakupit gati i dalin jashtë (Foto +16)

Leonora Jakupit gati i dalin jashtë (Foto +16)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është mjaftë e pëlqyer nga publiku kjo krejt falë zërit të mrekullueshëm që ka. Leonora është shumë aktive në rr ...

Thaçi: Deklaratat e zyrtarëve të BE-së, bajate dhe të gërditshme

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka adresuar kritika të ashpra në drejtim të zyrtarëve të Bashkimit Evropian. Duke u ndërlidhur me mesazhet e zyrtarë ...
Futbollistët që kanë parë vdekjen me sy (Video +18)

Futbollistët që kanë parë vdekjen me sy (Video +18)

Janë të gatshëm që edhe shpirtin të lënë në fushë për sportin më të popullarizuar në botë. Nuk janë të paktë futbollistët që kanë rrezikuar edhe je ...
Liria e shtypit, Kosova ngritje të vogël, por me probleme të dukshme

Liria e shtypit, Kosova ngritje të vogël, por me probleme të dukshme

Në radhitjen e Indeksit të Lirisë së Shtypit në Botë në vitin 2017, Kosova ka shënuar një ngritje në radhitje, por aty vlerësohet se, megjithatë ka pr ...
7 / 7 POSTS