1 2 10 / 16 POSTS

Ndërron jetë avokati dhe ish prokurori Fahri Nuhiu

Të hënën është ndarë nga jeta avokati dhe ish-prokurori Fahri Nuhiu, nga Velekinca e Gjilanit. Nuhiu është gjetur i vdekur në zyrën e tij nga një ...

Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico

Leo Messi edhe një herë tjetër tregoi se në El Clasico është lojtar më i mirë se sa Cristiano Ronaldo. Ylli i Barcelonës, Leo Messi shënoi dy gola ...
Shkenda ja tregon gjoksin ‘shtatë burrave’! (Foto)

Shkenda ja tregon gjoksin ‘shtatë burrave’! (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova ka treguar asetin e saj kryesor, gjoksin. Këngëtarja këtë e ka bërë me anë të një fotografie në Instagram, por statusi i ...
Bleona do të luajë në film me Nicolas Cage (Foto)

Bleona do të luajë në film me Nicolas Cage (Foto)

Bleona Qereti gjatë ditës së sotme ka publikuar imazhe me armë në dorë, ku ka bërë me dije që i përkasin skenave të filmit më të ri. Por së fundmi ...
Ramush Haradinaj merr nënshtetësinë nga Shqipëria (Dokument)

Ramush Haradinaj merr nënshtetësinë nga Shqipëria (Dokument)

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishari ka dekretuar sot liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita Har ...

Shokon mjeku italian: Kanceri shërohet me vetëm një përbërës shtëpiak

Tullio Simonchini, mjeku italian, pretendon se kanceri është vetëm një baktere dhe asgjë më tepër. Ai gjithashtu pohon se soda e bukës mund ta elim ...
‘Eat 24’, roboti që ua sjell ushqimin në shtëpi (Video)

‘Eat 24’, roboti që ua sjell ushqimin në shtëpi (Video)

Teksa flitet gjithnjë e më shumë për dronët dhe makinat pa shofer, dy ditë më parë në San Francisco, pa shumë vëmendje nga mediat, Yelp ka nisur të do ...
Luftë titanësh, fiton elefanti apo krokodili (Video)

Luftë titanësh, fiton elefanti apo krokodili (Video)

Një 'gropë me ujë' për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një elefanti, pasi një krokodil papritmas është shfaqur aty, duke tentuar ta kafshonte 'hundën' ...
Super kamera e prodhuar nga Nokia, ja pse kushton 45 mijë dollarë (Video)

Super kamera e prodhuar nga Nokia, ja pse kushton 45 mijë dollarë (Video)

Nokia ka nxjerr në treg për herë të parë një kamerë 360 shkallëshe, ku për të blerë një të tillë ju duhet një shumë marramendëse. Kjo kamerë ka gj ...

Kërcënohet Gold AG: Do t’i publikojë fotot intime nëpër hotele (Video)

Reperi Gold AG ka marrë një kërcënim me publikimin e fotografive intime në hotele. Kështu e ka kërkcënuar reperin, organizatori i koncerteve humani ...
1 2 10 / 16 POSTS