1 213 / 13 POSTS
Adelina Ismaili bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë të djalit të saj (Foto)

Adelina Ismaili bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë të djalit të saj (Foto)

E cilësuar si diva e muzikës shqipe, Adelina Ismaili po shijon çastet më të mira në jetën e saj. Mbrëmë rreth orës 20:00. Adelina është bërë nënë p ...
Rikthehet bora në Ferizaj dhe Podujevë

Rikthehet bora në Ferizaj dhe Podujevë

Në qytetet e Ferizajt dhe Podujevës sot ka rënë borë. Instituti Hidrometeorologjik ka parashikuar mot me diell dhe vranësira të cilat do të shoqëro ...

NASA: Një asteroid i madh pritet të kalojë afër Tokës

Një asteroid i madh sot pritet të kalojë afër Tokës, në një distancë prej 1.8 milionë kilometrave, por pa gjasë për ndikim, kanë thënë shkencëtarët e ...
1 213 / 13 POSTS