1 2 10 / 19 POSTS
Gold AG pranon fanellë nga ylli shqiptar i Premierligës Angleze (Foto)

Gold AG pranon fanellë nga ylli shqiptar i Premierligës Angleze (Foto)

Reperi i njohur kosovar ka pranuar së fundmi një dhuratë shumë të veçantë nga superylli i Arsenalit, Granit Xhaka. Ky i fundit ka vendosur t’i dhur ...
Kështu nuk e keni parë asnjëherë Ronaldon, shtyhet kokë më kokë me gjyqtarin (Video)

Kështu nuk e keni parë asnjëherë Ronaldon, shtyhet kokë më kokë me gjyqtarin (Video)

A po ndryshon Ronaldo? Nga një lojtar egoist ai duket se po shndërrohet në një lojtar shumë ekipor. Cristiano Ronaldo ishte kapiten pa shirit i Rea ...

Kina ndërpret fluturimet, anijet amerikane bëjnë gati raketat ‘tomahawk’ për Kim Jong Un

Korea e Veriut ka planifikuar të bëjë një tjetër test bërthamor nesër me rastin e “Ditës së diellit”, një festë kombëtare e tyre, por kjo ka rritur nd ...

Ndodh edhe kjo: Malazezi pagoi për nuse, mori gjyshe nga Shqipëria

Disa meshkuj nga veriu i Malit të Zi kanë mbetur pa disa mijëra euro, por edhe pa nuse nga Shqipëria, dhe pretendojnë se janë viktima të mashtrimit. ...
Enver Idrizi dekorohet me Urdhërin “Nderi i Kombit” nga Presidenti Nishani (Video/Foto)

Enver Idrizi dekorohet me Urdhërin “Nderi i Kombit” nga Presidenti Nishani (Video/Foto)

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani çmoi sot sportistin e shquar e të njohur, kampionin botëror në karate Enver Idrizin me Dekoratën ...
Mahnitëse, gjenerata e re e avionëve privat (Video)

Mahnitëse, gjenerata e re e avionëve privat (Video)

Që një kohë të gjatë linja e avionëve me rreze të gjatë Gulfstream, janë bërë ndër avionët me luksoz të udhëtimit ajror. https://www.youtube.com/ ...

Dafina Zeqiri feston ditëlindjen në mesin e përpjekjeve për famë ndërkombëtare

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, e cila së fundmi ka nisur një rrugëtim mjaft të madh në jetën e saj sot shënon një ditë mjaft të veçantë. Bëhet ...
Akullore për qentë (Video)

Akullore për qentë (Video)

Po regjistron jo pak sukses dhe rrjedhimisht edhe fitime një dyqan akulloreje në qytetin e Meksikos, që në fakt, shet ëmbëlsira të ngrira posaçërisht ...
Publikohet bashkëpunimi i Ardian Bujupit, Mohombit dhe Big Ali (Video)

Publikohet bashkëpunimi i Ardian Bujupit, Mohombit dhe Big Ali (Video)

Ka javë që është paralajmëruar si një sukses i garantuar. 'Kiss Kiss' nga Ardian Bujupi ka ardhur për gjithë fansat e tij, por kësaj here kjo këngë ...
Blen tankun, gjen brenda ari me vlerë 2.4 mln dollarë (Video)

Blen tankun, gjen brenda ari me vlerë 2.4 mln dollarë (Video)

Një koleksionist tankesh gjeti shufra ari me vlerë gati 2.4 milionë dollarë të cilat ishin fshehur në motorin e një tanku. Mësoni më tepër nga sto ...
1 2 10 / 19 POSTS