1 2 323 / 23 POSTS
Karikatura e ditës (Foto)

Karikatura e ditës (Foto)

Manuel Neuer ishte më meritori që Bayern Munichu nuk pësoi humbje më të thellë ndaj Real Madridit Skuadra spanjolle, Real Madrid ka shënuar fitore ...

Ministri i jashtëm gjerman: Votojeni demarkacionin, liroheni nga vizat

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel u ka bërë thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të votojnë demarkacionin me Malin e Zi. Në k ...

Senatori McCain viziton sot Kosovën

Senatori amerikan, John McCain, do të qëndrojë sot për vizitë në Kosovë. Ai pritet të takojë liderët e institucioneve dhe partive politike. Nga Zyr ...
1 2 323 / 23 POSTS