1 2 3 20 / 23 POSTS
‘USS Gerald R Ford’, Anija 13 miliardë dollarëshe ka nisur testimin në det (Video)

‘USS Gerald R Ford’, Anija 13 miliardë dollarëshe ka nisur testimin në det (Video)

Marina amerikane ka nisur testimin në det të aeroplanmbajtëses 'USS Gerald R Ford' të dielën. Anija 13 miliardë dollarëshe është e para aeroplanmbajtë ...
Senatori amerikan McCain mbërrin në Kuvendin e Kosovës

Senatori amerikan McCain mbërrin në Kuvendin e Kosovës

Senatori amerikan John McCain, ka filluar vizitën e tij në Kosovë, duke u ndaluar fillimisht në një takim me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Ve ...

Diplomojnë dy oficerë të FSK-së në Akademinë Mbretërore (Video)

Sot në Akademinë Ushtarake Mbretërore në Sandhurst të Britanisë së Madhe po mbahet ceremonia ushtarake 'Parada e Sovranit'. Në Akademi sot diplomojnë ...
Kujdes! Mos e përdorni telefonin kur hyni në ashensor (Video)

Kujdes! Mos e përdorni telefonin kur hyni në ashensor (Video)

Video virale e një personi që përdor ashensorin është postuar në Imgur, dhe do ju bëjë që të përdorni shkallët në vend të tij. Video e tmerrshme tr ...

Kështu do të duket shetitorja në zemër të Gjilanit (Video)

Në një debat me qytetarët e lagjes 'Qendra' të qytetit të Gjilanit, është bërë prezantimi i projektit të lumit Mirusha, konkretisht i segmentit që par ...

Ndërron jetë komiku i njohur Charlie Murphy

Është raportuar se komiku i njohur Charlie Murphy ka ndërruar jetë mëngjesin e së mërkurës në moshën 57 vjeçare. Sipas menaxherit të tij, Charlie v ...
Fansi i ‘çmendur’ i Luanës sherr në rrugë me të dashurin e saj (Foto)

Fansi i ‘çmendur’ i Luanës sherr në rrugë me të dashurin e saj (Foto)

Eshtë zbardhur sherri në të cilin është përfshirë mbrëmjen e djeshme prezantuesja Luana Vjollca se bashku me te dashurin e saj dhe një shtetas tjetër ...
Kaskada Bigar, bukuri si kjo nuk keni parë as në përralla (Video)

Kaskada Bigar, bukuri si kjo nuk keni parë as në përralla (Video)

Nuk ka asnjë dallim nga një përrallë dhe nuk është bërë nga dora e njeriut. Pamjet magjepsin nga ajo që është krijuar nga shpirti i pyjeve. Shikoje ...

Në Shqipëri zyrtarisht jetojnë 155 serbë, Serbia pretendon për 40 mijë

Qeveria e Shqipërisë ka miratuar Projektligjin mbi mbrojtjen e pakicave kombëtare, në të cilin theksohet se pakica kombëtare në këtë vend konsiderohen ...
Dështakët e javës në Champions (Foto)

Dështakët e javës në Champions (Foto)

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve të çerekfinales së parë të Ligës së Kampionëve. Në këtë formacion Barcelona ka gjashtë futbollistë, ...
1 2 3 20 / 23 POSTS