1 2 10 / 20 POSTS
Kush i dhuroj trëndafil në shtrat Këngës, vajzës së Lutfi Hazirit (Foto)

Kush i dhuroj trëndafil në shtrat Këngës, vajzës së Lutfi Hazirit (Foto)

Kënga Haziri vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, dita ditës po bëhet më aktive në rrjetet sociale, ajo tashmë po publikon edhe gjëra nga pri ...
Nissan me 370Z Heritage Edition, me 7 ndërrues të shpejtësive (Video)

Nissan me 370Z Heritage Edition, me 7 ndërrues të shpejtësive (Video)

Ky model përkujton atë legjendar 240Z nga viti 1969 Nissan ka përgatitur modelin 370Z Heritage Edition, me të cilin dëshirojnë të përkujtojnë autom ...
Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë!

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë!

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi, ditë më parë mori edhe dhuratën më të bukur të jetës së saj. Nga burime të 'Prive-s' mësohet se këngëtarja tashm ...
Carnuntum, rrënojat e një shkolle gladiatorësh (Video)

Carnuntum, rrënojat e një shkolle gladiatorësh (Video)

Në 2011, arkeologët zbuluan rënojat e një shkolle romake gladiatorësh, në afërsi të kryeqytetit austriak, Vjenë, duke gjetu se 'ishte një nga miliona ...

Publikohet skandali i radhës në futbollin kosovar (Video)

Pas raportimit të skandalit me gjyqtarët dhe trajnerin kosovar, Ismet Munishi, Indeksonline tani ka publikuar një raportim ku shihet ana tjetër e errë ...

Trump: Amerika është e gatshme ta zgjidhë vet ‘problemin’ e Koresë Veriore

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë sot se SHBA është e gatshme të zgjidhë 'problemin' e Koresë Veriore edhe pa ndihmën e Kinës, ...

Tahiri: Dialogu me Beogradin vazhdon pasi që Kuvendi të heq pezullimin

Ministrja për Dialog në Qeverinë e Kosovës, Edita Tahiri ka deklaruar se dialogu me Beogradin mund të vazhdoj pasi që të lirohet dhe kthehet në Kosovë ...

Mustafa, deputetëve: Ju vendoseni për pagat e juaja, ne e ekzekutojmë!

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa u ka thënë deputetëve të Kosovës se Qeveria nuk vendos për pagat e deputetëve dhe nëse vet deputetët, atëherë Qeve ...
Dardha lufton disa sëmundje (Video)

Dardha lufton disa sëmundje (Video)

Dardha jo vetëm që ofron shije shumë të ëmbël , por ky frut ju ndihmon të parandaloni edhe një sërë sëmundjesh. Shumë studime kanë evidentuar se da ...

Mustafa: Qeveria do të përkrahë digjitalizimin e Bibliotekës

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, tha se bibliotekat janë themelet e një shteti, që bëjnë kërkime shkencore. Ai tha se Biblioteka Kombëtare e Ko ...
1 2 10 / 20 POSTS