1 2 327 / 27 POSTS

Nga dëshira e madhe për ta ndihmuar Liverpoolin, Coutinho luajti ndaj Stoke edhe pse nuk ishte i gatshëm fizikisht

Anësori i Liverpoolit, Philippe Coutinho, tregoi se nuk ishte 100 për qind i aftë fizikisht të luante ndaj Stoke Cityt, por ai shtrëngoi dhëmbët, duro ...
Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

Bleona në kërkim të shpirtit binjak, ja kriteret që ka! (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar disa foto në Instagram ku shfaqet me unazë diamanti në gisht. Krahas fotos ajo ka shkruar: 'Me jepni një unazë ...

Mish pule e makarona në tigan

Përbërësit për 4 persona: 300 gr makarona 250 gr filetë pule 100 gr karota 150 gr kokrra misri 150 gr bizele (të ngrira, ose të konservuara) 1 ...
Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri

Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri

Gjithçka është gati për sfilatën e modës të organizuar nga Sugarfree në Kamenicë. Pas një pune të gjatë në dizajnimin dhe qepjen e shumë fustaneve ...
Si po ju duket Era zeshkane? (Foto)

Si po ju duket Era zeshkane? (Foto)

Era Istrefi ka vendosur që ta ndërrojë paksa dukjen e saj dhe të vijë ndryshe për fansat e saj të shumtë. Jemi mësuar që këngëtaren shqiptare më fa ...

Gjendje e jashtëzakonshme në Egjipt pas sulmeve me bomba

Presidenti i Egjiptit, Abdel Fattah al-Sisi ka shpallur tre muaj gjendje të jashtëzakonshme, pas dy sulmeve me bomba në kisha nga grupi militant Shtet ...

Dy emra dhe dy zile në një shkollë

Një ndërtesë shkollore në fshatin Rubovc, rreth pesë kilometra larg nga qyteti i Lipjanit e ndarë nga një mur i improvizuar, mbanë dy emra. Njërin për ...
1 2 327 / 27 POSTS