1 2 3 10 / 27 POSTS
Kelmendi: Adresa për reagime kundër spastrimeve është në Beograd e jo te Daut Haradinaj

Kelmendi: Adresa për reagime kundër spastrimeve është në Beograd e jo te Daut Haradinaj

Gazetari Adriatik Kelmendi ka shkuar në profilin e tij në facebook duke i dalë në mbrojtje Daut Haradinaj ndaj të cilit kanë vazhduar reagime për dekl ...
McCain njoftohet me ‘iniciativën e Serbisë për të vazhduar dialogun me shqiptarët në Bruksel’

McCain njoftohet me ‘iniciativën e Serbisë për të vazhduar dialogun me shqiptarët në Bruksel’

Vuçiq i ka treguar sot senatorit amerikan John McCain për 'iniciativën e Serbisë që me shqiptarët të vazhdohet dialogu në Bruksel', transmeton Koha.ne ...
Mariah Carey i ka dhënë pagë mujore të dashurit që t’i blejë dhurata

Mariah Carey i ka dhënë pagë mujore të dashurit që t’i blejë dhurata

Thuhet shpesh që më mirë është të japësh se të marrësh, por Mariah Carey duket se është e lumtur t’i bëjë të dyja. Sipas Life & Magazine, 47-vjeçar ...
Tre shqiptarë në 11-shin e javës në Zvicër

Tre shqiptarë në 11-shin e javës në Zvicër

Ezgjan Alioski, Armando Sadiku (Lugano) e Benjamin Kololli (Lausanne), janë tre shqiptarë në përbërjen e javës së 27-të të elitës së futbollit zvicera ...
AGK kërkon të hetohet rasti i kërcënimit të gazetares Arbana Xharra

AGK kërkon të hetohet rasti i kërcënimit të gazetares Arbana Xharra

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pritur me shqetësim lajmin se Arbana Xharra është duke u ndier e kërcënuar pasi persona të njohur sipas saj, ...
Lirohet nga burgu lideri opozitar rus

Lirohet nga burgu lideri opozitar rus

Një bashkëpunëtor i liderit opozitar rus, Aleksei Navalny ka thënë se kritiku i Kremlini është liruar nga burgu, pasi ka vuajtur dënimin prej 15 ditës ...
Ecja me pengesa e qytetarëve në Prishtinë

Ecja me pengesa e qytetarëve në Prishtinë

Banorët e lagjes 'Dardania' të Prishtinës ankohen se në rrugën 'Xhemajl Mustafa' nuk mund të lëvizin lirshëm nga verandat e kompleksit të kafeneve. ...
Bananja, më e mirë se ilaçet, hani banane dhe largojeni stresin (Video)

Bananja, më e mirë se ilaçet, hani banane dhe largojeni stresin (Video)

Besojeni ose jo, bananja është më efektive se medikamentet për zgjidhjen e disa problmeve të caktuara shëndetësore. Studimet kanë zbuluar se banane ...
Arrestohet burri në Rahovec, jetonte me një të mitur

Arrestohet burri në Rahovec, jetonte me një të mitur

Gjatë ditës së djeshme në Rahovec është arrestuar një i dyshuar ashkali, pasi i njëjti ka bashkëjetuar me viktimën po ashtu ashkalike e moshës nën 16 ...
Vjen edhe një foto gjysmënudo e Tunës shtatzënë (Foto)

Vjen edhe një foto gjysmënudo e Tunës shtatzënë (Foto)

Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha me padurim po presin që të bëhen prindër. E ajo padyshim se po duket shtatzëna më seksi nga estrada, përcjellë zic ...
1 2 3 10 / 27 POSTS