1 2 323 / 23 POSTS

Rrëzohet një avion në perëndim të Serbisë

Ministria e Mbrojtjes së Serbisë ka thënë se një avion i forcave ajrore është rrëzuar sot në perëndim të vendit dhe dy prej anëtarëve në bord, janë zh ...

Presidenti Thaçi shtyn bërjen e ushtrisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet një letre dërguar kryetarit të Kuvendit, Kadri Veselit, ka kërkuar që iniciativa e tij ligjore të mos vih ...
Amerika bombardon Sirinë (Video)

Amerika bombardon Sirinë (Video)

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë sulmuar një bazë ajrore siriane në orët e para të 7 prillit, në përgjigje ndaj sulmit vdekjeprurës me armë kimike ...
1 2 323 / 23 POSTS