1 2 3 10 / 23 POSTS
Shtëpia e Bardhë publikon foton e Trumpit, duke ndjekur sulmet në Siri nga një dhomë e improvizuar në vilën e tij (Foto)

Shtëpia e Bardhë publikon foton e Trumpit, duke ndjekur sulmet në Siri nga një dhomë e improvizuar në vilën e tij (Foto)

Presidenti amerikan Donald Trump është informuar sot nga ekipit i Sigurisë Kombëtare për sulmet amerikane të kryera në Siri, dhe i gjithë ky takim ësh ...
Adelina Tahiri kopjon këngëtaren serbe në klipin e ri? (Foto/Video)

Adelina Tahiri kopjon këngëtaren serbe në klipin e ri? (Foto/Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri shumë shpejt prietet të sjell në treg një projekt të ri muzikor. Kënga ka përfunduar së incizuari, ndërsa këto ditë këngë ...

Pastroni mushkëritë brenda 72 orëve

Ekspertët shëndetësorë dhe shumë doktorë e dinë atë që e pohojnë edhe vet konsumuesit e duhanit, se duhani është shkaktari kryesor i problemeve pulmon ...

Tjetër sulm në Stockholm, shkon në shtatë numri i të vdekurve

Është rritur në shtatë numri i personave të vdekur në dy sulme të njëpasnjëshme që kanë ndodhur pasdite në Stokholm. Sipas burimeve të Expressen pe ...
JW Marriott Marquis, brenda hotelit më të lartë në botë (Video)

JW Marriott Marquis, brenda hotelit më të lartë në botë (Video)

E keni imagjinuar vetën të pushoni dhe të kaloni kohë ndonjëherë shumë lartë mbi tokë? Atëherë këtë mundësi ua dhuron hoteli The JW Marriott Marquis q ...

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi në finale të turneut Grand Prix

Dy xhudistet kosovare, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kanë shkëlqyer në turneun Grand Prix që po mbahet në Antalya të Turqisë. Ato janë kualifikuar ...
Sulmi me kamion në Stokholm, raportohet për tre të vdekur (Video)

Sulmi me kamion në Stokholm, raportohet për tre të vdekur (Video)

Besohet se të paktën tre njerëz janë të jenë vrarë kur një kamion u përplas me blerësit në Stokholm, shkruajnë mediat e huaja. Policia ka thënë se ...
Njihni specialet norvegjeze, ato i tmerrojnë edhe burrat (Video)

Njihni specialet norvegjeze, ato i tmerrojnë edhe burrat (Video)

Grupi i tyre u krijua në vitin 1980 në kuadër të Luftës së Ftohtë në atë kohë mes Perëndimit dhe ish-Bashkimit Sovjetik. Ky grup i Forcave Speciale ...
Qyteti i lashtë i humbur prej 2 mijë vitesh, Ucetia tani duket befasuese (Video)

Qyteti i lashtë i humbur prej 2 mijë vitesh, Ucetia tani duket befasuese (Video)

Hulumtuesit kanë zbuluar një qytet të lashtë romak, ku mendohet të ketë qenë i humbur për më shumë se 2 mijë vjet. Ucetia që ndodhet në Francë, ishte ...
Enca në krahët e këngëtarit të njohur, dyshja ndajnë kohën së bashku në Zvicër (Foto)

Enca në krahët e këngëtarit të njohur, dyshja ndajnë kohën së bashku në Zvicër (Foto)

Nga Zvicra ku ndodhet për disa koncerte , Enca ka publikuar disa foto ku shfaqet së bashku më këngëtarin Shpat Kasapin në krah. Nuk dihet nëse dysh ...
1 2 3 10 / 23 POSTS