1 2 329 / 29 POSTS
Gold-Ag publikon këngën ‘Liridona’ ne bashkëpunim me Gëzim Nikan (Video)

Gold-Ag publikon këngën ‘Liridona’ ne bashkëpunim me Gëzim Nikan (Video)

'Liridona' quhet kënga e përpunuar nga reperi Gold-Ag. Ky i fundit e ka publikuar projektin e tij në bashkëpunim me Gëzim Nikan, përcjellë zico.tv ...

Soprano shqiptare mahnit publikun në Firencë

Dioklea Hoxha është shprehur e lumtur për debutimin dhe me përkrahjen që i kanë dhënë. 'Jam e lumtur që kam edhe përkrahjen e vendit tim, ju kam në ze ...

Për mëngjes të mirë: Si t’ju bëhet kafeja e ëmbël, por pa sheqer (Video)

Nëse çdo ditë e filloni me aromën e fortë të kafes, ndërkaq e pini të ëmbël, nuk keni nevojë më t’i shtoni sheqer apo qumësht. Nga tani ju nevojite ...

Incident në mes të deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës

Ka ndodhur një incident në mes të deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës. E tëra ka ndodhur kur deputeti Sllobodan Petroviq ka hyrë në një takim u ...

Shënohet Dita Botërore e Pingpongut

Federata e Pingpongut e Kosovës sot do të festojë Ditën Ndërkombëtare të Pingpongut, duke ofruar për të gjithë qytetarët mundësinë nga afër të njoftoh ...

Kylie Jenner dhe Tyga nuk jetojnë më bashkë

Modelja Kylie Jenner dhe reperi Tyga nuk janë duke jetuar më së bashku. Më 5 prill ishte raportuar se çifti që herë ndahen e herë bashkohen janë nd ...

Vuan nga sëmundja e HIV-AIDS, shpallet Miss

Horcelie Sinda wa Mbongo është shpallur Miss Congo Uk 2017, kompeticion i cili kishte për synim të jepte çmimin e madh në nder të afrikanëve që vuajnë ...
Akullore nga dredhëzat për vetëm 45 sekonda! (video)

Akullore nga dredhëzat për vetëm 45 sekonda! (video)

Ju nevojiten rreth 500 gramë dredhëza të ngrira, po aq jogurt, një lugë mjaltë dhe pak liker pemësh. Sipas dëshirës mund t’i shtoni edhe një kore l ...

Haradinaj sërish përpara gjykatës në Francë

Gjykata franceze në Colmar të enjten pritet të marrë një vendim në lidhje me rastin Ramush Haradinaj. Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i par ...
1 2 329 / 29 POSTS