1 2 3 10 / 29 POSTS

Më 27 prill vendimi për Haradinaj

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës përderisa po zhvillohet seanca gjyqësore ndaj tij ka theksuar se gjyqësia franceze po i beson propagandës s ...
Fotografi Mekki Jaidi Mund të cilësohet si njeriu më me fat në botë (Video)

Fotografi Mekki Jaidi Mund të cilësohet si njeriu më me fat në botë (Video)

Fotografi Mekki Jaidi ishte me pushime në Karaibe, kur vendosi të shkonte në një vend të famshëm ku mund të shohësh nga afër avionët teksa zbresin në ...

Ëmbëlsirë pallati

Përbërësit: 1l qumësht 1 gote miell 1 gote sheqer 1 vanilje 3 luge te gjelles kakao Për ta lyer: 1 shllag krem 1 gote qumësht 150 gr ko ...
Enca e dashuruar në kanabis, konsumon edhe supën me këtë bimë (Foto)

Enca e dashuruar në kanabis, konsumon edhe supën me këtë bimë (Foto)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka filluar përgatitjen për projektin e saj më të ri muzikor, i cili kësaj radhe do të jetë më i veçantë nga të tjerët. ...
Fëmijët sirianë me mesazh për botën pas sulmit kimik në Idlib (Foto)

Fëmijët sirianë me mesazh për botën pas sulmit kimik në Idlib (Foto)

Fëmijët u ngritën në protestë me shirit të vendosur në gojët e tyre për të treguar heshtjen ndërkombëtare rreth sulmeve kimike në Siri. Një vajzë m ...

PE ia liberalizon vizat edhe Ukrainës, e Kosova vazhdon të mbetet e izoluar

Parlamenti Evropian (PE), e ka aprovuar sot liberalizimin e vizave për Ukrainën, një hap i rëndësishëm ky që ua mundëson qytetarëve të Ukrainës që të ...
Këto janë dosjet voluminoze që ka dërguar Serbia kundër Haradinajt (Foto)

Këto janë dosjet voluminoze që ka dërguar Serbia kundër Haradinajt (Foto)

Para disa minutash ka nisur seanca gjyqësore ndaj liderit të AAK’së Ramush Haradinajt në Francë. Që nga 4 janari Haradinaj është arrestuar në bazë ...
Blero do t’i zhdukte këto fotografi (FOTO)

Blero do t’i zhdukte këto fotografi (FOTO)

Të gjithë keni pasur mundësi t’i shihni ndryshimet që kanë pasur gjatë karrierës yjet e estradës. Por jo vetëm këngëtaret kanë pësuar ndryshimet në ...
Auroville në Indinë Jugore (Video)

Auroville në Indinë Jugore (Video)

Dikur në botë nuk ka ekzistuar paraja. Do thoni që kjo ka ndodhur shumë kohë më parë! Ashtu është, por sot do t’ju tregojmë për një qytet tipik të til ...
Reagimi i të rinjve britanikë kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën? (Video)

Reagimi i të rinjve britanikë kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën? (Video)

Së fundmi të rinjtë kanë filluar të komentojnë këngë nga vende të tjera. Këtë kanë bërë edhe 3 të rinj britanik të cilët duket se i kanë tërhequr këng ...
1 2 3 10 / 29 POSTS