1 2 3 4 5 20 / 43 POSTS
Ukraina nuk pranon asnjë marrëveshje për pjesëmarrjen e Rusisë në Eurovision (Video)

Ukraina nuk pranon asnjë marrëveshje për pjesëmarrjen e Rusisë në Eurovision (Video)

Ukraina po vazhdon të mbajë qëndrimin e saj të prerë që këngëtarja e cila do të përfaqësonte Rusinë në Eurovision, nuk do të hyjë në territorin ukrain ...
Bes Kallaku drejt Hollywoodit (Foto)

Bes Kallaku drejt Hollywoodit (Foto)

Aktori i humorit Bes Kallaku me sa duket ka një projekt surprizë. Gjatë udhëtimit të tij disa ditor në Bullgari Besi është duke punuar për një proj ...

I jepet lamtumira e fundit kantautorit Françesk Radi

Mes lotëve e dhimbjes, familjarë, të afërm dhe miq të shumtë, i dhanë sot lamtumirën e fundit kantautorit Françesk Radi. Homazhet për këngëtarin e ...

Arrestohet Ballist Morina

Autori i dronit me banderolën 'AUTOCHTHONOUS' mbi stadiumin e Beogradit në ndeshjen Serbi-Shqipëri më 14 tetor 2014 është arrestuar gjatë natës së sot ...

Momenti kur Bebe Rexha e shan publikisht në koncert Donald Trumpin (Video)

Bebe Rexha me gjestin e fundit u kthye në kryefjalën e mediave rozë. Këngëtarja shqiptare i ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e papritur rr ...

Zyrtare: Drita suspendon Munishin

Klubi i futbollit Drita ka suspenduar trajnerin, Ismet Munishi pas publikimit të një video në të cilën ai shihet me gjyqtarin Bajram Gashi, i cili mbu ...
Pse aeroplanët nuk fluturojnë mbi Qabe? (Video)

Pse aeroplanët nuk fluturojnë mbi Qabe? (Video)

Qabja në Mekë është vendi i shenjtë ku besimtarët e fesë myslimane e vizitojnë për ta kryer njërin ndër obligimet e tyre kryesore - haxhin, ndërsa ësh ...
Urat e pazakonshme, rrugës së Atlantikut në Norvegji (Video)

Urat e pazakonshme, rrugës së Atlantikut në Norvegji (Video)

Rruga e Atlantikut në Norvegji padyshim se është një nga rrugët më magjepsëse për shkak të shtatë urave të pazakonta, të cilat e kanë shndërruar këtë ...

Rrëzohet Besa Kokëdhima gjatë xhirimeve (Video)

Besa, Rona, Albani dhe Xuxi janë duke përgatitur një surprizë për 'The Voice Of Albania', por duket se Besa ka qënë surpriza e xhirimeve. Teksa kat ...

Munishi dhe gjyqtari Gashi zbulojnë të vërtetën e video-skandalit (Video)

Ismet Munishi, trajneri i Dritës, dhe gjyqtari i Superligës, Bajram Gashi, kanë zbuluar të vërtetën e një video-skandali Në një video të publikuar ...
1 2 3 4 5 20 / 43 POSTS