1 2 3 5 10 / 43 POSTS

Lunacek: S’ka liberalizim vizash pa demarkacionin

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka befasuar në takimin me përfaqësuesit të vendeve të BE-së gjatë kongresit të Partive Popullore Evropiane në Malt ...
Mihrije Braha e nxehtë në videoklipin e ri (Foto)

Mihrije Braha e nxehtë në videoklipin e ri (Foto)

Mihrije Braha ka paralajmëruar ardhjen e këngës së re që do ta realizojë me videoklip. Mihrije Braha, është duke punuar në projektin e saj më t ...

Pas skandalit, reagon trajneri i Prishtinës

Trajneri i Prishtinës, Arsim Thaqi ka folur për IndeksOnline lidhur me skandalin e trajnerit tashmë të suspenduar të Dritës, Ismet Munishi bashkë me g ...

Kidës i shfaqen të brendshmet në fotografinë e fundit (Foto)

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida, vazhdon të mbetet një prej këngëtareve më aktive të tregut muzikor. Ka pak javë që këngëtarja Latifi ...

Në mesin e 6 Ambasadorëve nga e gjithë bota, për organizatën ndërkombëtare ‘Youth Time’ zgjidhet Qëndrim Behluli nga Gjilani

Studenti i Universitetit 'Kadri Zeka',Qëndrim Behluli, ka arritur të zgjidhet ambasador për organizatën ndërkombëtare 'Youth Time' me seli kryesore në ...
Gold AG vjen me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Gold AG vjen me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Reperi i njohur Gold AG vazhdon të jetë një ndër reperët më aktiv të skenës. Kënga e tij e radhës titullohet 'Liridona' dhe vjen në bashkëpunim me ...

Sallova: Janë edhe 111 zona të afektuar nga minat

Në Poligonin e KFOR-it në Zatriq të Rahovecit, me rastin e shënimit të Ditës Ndërkombëtare të Deminimit, sot u organizua një operacion për deminimin - ...
Njihuni me ushtarin më seksi të FSK’së (Foto)

Njihuni me ushtarin më seksi të FSK’së (Foto)

Edhe pse para disa dite Patris Berisha, partneri i këngëtares Tuna u prezantua si ushtari më seksi i FKS'së, vëmendjen mori kolegu i tij Dardan Hetemi ...
A është një baba i mirë Adonisi (Foto)

A është një baba i mirë Adonisi (Foto)

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi gjithmonë e ka dëshmuar se është një nënë e mrekullueshme. Ajo në rrjetet sociale, kohë pas kohë poston fotografi t ...

Kos me mjaltë dhe arra për mëngjes

NJë mëngjes super i shëndetshmë për të gjithë familjen. Për përgatitjen e kësaj recete ju duhen vetëm pak minuta dhe për më tepër do t’ju shijojë pa m ...
1 2 3 5 10 / 43 POSTS