1 2 324 / 24 POSTS
Tre përbërës, dhe drekë të shijshme do të keni në tryezën tuaj për vetëm gjysmë ore

Tre përbërës, dhe drekë të shijshme do të keni në tryezën tuaj për vetëm gjysmë ore

Nevojiten: 500 g feta mishi pule 1 krem për zierje 2 qese supë instant kërpudhash Përgatitja: Në një enë rezistuese ndaj zjarrit rendisni m ...
Vuçiq: Fitorja ime është e qartë si kristal

Vuçiq: Fitorja ime është e qartë si kristal

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shpalli fitoren në zgjedhjet presidenciale të së dielës. Nga votat e numëruara, ai fitoi mbi 55%. 'Fit ...
Mihrije Braha së shpejti me klip të ri (Foto)

Mihrije Braha së shpejti me klip të ri (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha e cila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri, ajo së fundmi përmes një fotografije në Instagramin e saj ka paralajmr ...
Mbi 35 milionë euro pasuri e konfiskuar dhe sekuestruar

Mbi 35 milionë euro pasuri e konfiskuar dhe sekuestruar

Mbi 35 milionë euro është vlera e mallrave të përfituara nga vepra penale, të krimit të organizuar, financim i terrorizmit dhe pastrim i parave, që ja ...
1 2 324 / 24 POSTS