1 2 3 10 / 24 POSTS

Ndërron jetë Françesk Radi

Në spitalin 'Nënë Tereza' në Tiranë ka ndërruar jetë kantautori Françesk Radi. Ai ishte 68 vjeç. Këngëtari i mirënjohur ishte i shtruar në reanimac ...

Maturantë: Ja kur mbahet provimi i maturës

Rreth 32 mijë maturantë, 28 mijë nga ky vit dhe katër mijë të tjerë që kanë mbetur nga vitet e kaluara do t’i nënshtrohen këtë vit Provimit Shtetëror ...
Njihuni me bashkëshortin bukurosh të Argjentina Ramosajt (Foto)

Njihuni me bashkëshortin bukurosh të Argjentina Ramosajt (Foto)

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Argjentina Ramosaj Argjentina duket se është një nënë d ...

Mbyllen të gjitha stacionet e metrosë në Shën Petersburg

Janë mbyllur të gjitha stacionet e metrosë në qyteti e dytë më të madh të Rusisë, Shën Petersburg, pas një shpërthimi të fuqishëm në stacionin 'Sennay ...
Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)

Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)

Princi William dhe Kate Middleton kanë shijuar një darkë familjare në shtëpinë e Pippa Middleton, para dasmës së saj me James Matthews. Duka dhe Du ...

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë për t’i bërë qelizat kanceroze të vetë-shkatërrohen

Hulumtuesit e Universitetit Tel Aviv kanë zbuluar një mënyrë të re për t’i bërë qelizat kanceroze të vetë-shkatërrohen. Në studimin e publikuar mua ...
Rusi, shpërthime në metronë e Shën Petërsburgut, ka edhe viktima

Rusi, shpërthime në metronë e Shën Petërsburgut, ka edhe viktima

Shpërthime vdekjeprurëse ndodhën të hënën në sistemin e metrosë në Shën Petersburg. Presidenti rus, Vladimir Putin, tha se ka të vdekur dhe të plag ...
Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Zbulohet lidhja e reperit të njohur shqiptar! (Foto)

Pak është përfolur për jetën e tij private. Risitë i shpalosi vetë Gent Fatali së fundmi me një postim krah një bukurosheje por pa specifkuar saktë ...
Gjashtë yjet që gjatë verës do të jenë lojtarë të lirë (Video)

Gjashtë yjet që gjatë verës do të jenë lojtarë të lirë (Video)

Po afron qershori, muaji kur përfundojnë kontratat e futbollistëve. Në tregun e transferimeve të verës, skuadrat që duan të përforcohen me yje nuk ...
Një këngë e re nga Genci, Eni, Greta dhe Miloti! (Foto)

Një këngë e re nga Genci, Eni, Greta dhe Miloti! (Foto)

Genci, Eni, Greta dhe Miloti janë duke qëndruar së bashku në Detroid të Michigan. Këngëtarët e njohur të skenës shqiptare, duket se janë bashkuar për ...
1 2 3 10 / 24 POSTS