Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)

Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)

Bukuroshja Katie Price ka shkelur ligjet e Maldiveve, duke dalë lakuriq në plazhe, një vend mysliman, ku lakuriqësia në vende publike është e ndaluar ...
Mundësi punësimi në Gjermani nga MPMS-ja (Foto/Dokument)

Mundësi punësimi në Gjermani nga MPMS-ja (Foto/Dokument)

Këtë marrëveshje e ka bërë publike vet ministri i MPMS-së, Arban Abrashi. “Kjo nënkupton që MPMS do të dërgoj për praktike në punë së paku 360 punë ...

Mbyllen ndeshjet e Super Ligës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar edhe ndeshjet e Vala Super Ligës së Kosovës në futboll, shkruan IndeksOnline Lideri Trepça ’89 ka vazhduar me fitore duke mposhtur ...

‘Prishja e raporteve me Tiranën, vetëvrasje politike dhe ekonomike e Shkupit’

Maqedonia ka prishur marrëdhëniet pothuajse me të gjitha shtete e Ballkanit Perëndimor, me Bullgarinë në luftën për krijimin e identitetit kombëtar, p ...
Qeveria për votimin e demarkacionit i var shpresat tek lista serbe

Qeveria për votimin e demarkacionit i var shpresat tek lista serbe

Shpresat e Qeverisë për votimin e demarkacionit janë rritur me rikthimin e deputetëve serbë, e cila ka paralajmëruar se tani mund të arrihen 80 votat ...
Pajtohen Geti dhe Gold AG, bëjnë foto bashkë (Foto)

Pajtohen Geti dhe Gold AG, bëjnë foto bashkë (Foto)

Getoar Selimi dhe Gold AG duket se kanë vendosur të lënë rivalitetin në të kaluarën. Në një koncert të mbajtur në Vienë ku të pranishëm ishin Geti, ...

Erdogani i brengosur për djalin e Hashim Thaçit

Erdogani i brengosur për djalin e Hashim Thaçit Një ligjvënës i lartë austriak ka publikuar një varg dokumentesh të cilat paraqesin një rrjet të gj ...
Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Ato njihen si mike të ngushta tash e sa vite. E miqësinë e tyre këngëtaret e njohura të muzikës popullore Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani, e ka ...

Kini kujdes të hënën, rërë e pluhur nga Afrika për në Shqipëri

Stuhitë e rërës dhe të pluhurit ndodhin në kushtet kur ajri tejnxehet mbi sipërfaqet e shkretëtirës duke shkatuar instabilitet të fuqishëm të shtresës ...
Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Ariel Winter kurrë nuk dështon kur bëhet fjalë për të bërë përshtypje në tepihun e kuq. Të shtunën, ylli i “Modern Family” është parë duke treg ...
10 / 10 POSTS