1 2 330 / 30 POSTS
Si ju duken ndryshimet tek Adelina Berisha? (Foto)

Si ju duken ndryshimet tek Adelina Berisha? (Foto)

Adelina Berisha i ka publikuar disa fotografi të reja, përmes të cilave ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Në imazhet e postuara, këngëtarja ...

Një dush i nxehtë djeg më shumë kalori se një shëtitje 30-minuta

Hulumtuesit thonë se të bërit e një dushi të nxehtë, duke bërë absolutisht asgjë mund të jetë po aq e dobishme për trupin tuaj si një shëtitje 30-minu ...

Ndryshon data e shitjes së Milanit?

Mediat në Itali raportojnë se shitja e Milanit mund të realizohet për një ditë më herët se që ishte planifikuar, më 13 prill. Pas një serie të zgja ...
‘Puma’ padit ‘Forever 21’ se kopjoi dizajnet e Rihannas

‘Puma’ padit ‘Forever 21’ se kopjoi dizajnet e Rihannas

Gjigandi 'Puma' është duke e paditur kompaninë 'Forever 21' në gjykatë federale, duke e akuzuar që ka shitur disa kopje të këpucëve që këngëtarja e fa ...

Tetëmbëdhjetë vjet nga masakra në Gjakovë dhe Lubeniq të Pejës

Mbi 60-të shqiptarë të lagjes së I-rë në Gjakovë janë masakruar nga forcat serbe, në mesnatën e 1 dhe 2 prillit të 1999. Në atë lagje u qëlluan dhe u ...
Bukë e mbushur (Foto)

Bukë e mbushur (Foto)

Buka në mënyrë krejtësisht tjetër! Ju nevojiten: feta të holla buke apo tosti, 300 ml jogurt, 1 – 2 vezë, 2 domate, 50 g djathë të fortë, 1 ...

Shënohet anëtarsimi i Kosovës në Organizatën Botërore të Doganave

Sot mbahet ceremonia e organizuar me rastin e anëtarësimit të Kosovës në Organizatën Botërore të Doganave, si dhe për njëvjetorin e hyrjes në fuqi të ...

Godasin këmbësorët në Prizren, ikin nga vendi i ngjarjes

Një person, derisa po drejtonte makinën e tij ka goditur një këmbësor në rrugën De Rada në Prizren, për të mos ndalur fare në vendin e ngjarjes. Po ...

Paditet Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është paditur ditën e mërkurë nga një kompani pajisjesh 'hoverboard', e cila ka furnizuar stafin e këngëtares gjatë rezidencës së saj n ...

Beyonce në rol për një film Disney

Beyonce është zgjedhja e parë për të dubluar zërin e Nala (të dashurës së Simbas) në ribërjen e filmit vizatimor 'Mbreti Luan'. Asgjë nuk është end ...
1 2 330 / 30 POSTS