1 2 3 20 / 30 POSTS
Brad Pitt i shkatërruar nga ndarja prej Angelinas (Foto)

Brad Pitt i shkatërruar nga ndarja prej Angelinas (Foto)

Pamje të reja të yllit hollivudian janë shfaqur, dhe janë tronditëse. Brad Pitt është fotografuar ndërkohë që ecte në rrugët e Los Angeles, dhe duk ...
Ari Blue publikon këngën e re ‘So problem’ (Video)

Ari Blue publikon këngën e re ‘So problem’ (Video)

Artistja e re e cila po vazhdon me hapa të suksesshëm në skenën muzikore ka publikuar projektin e saj më të ri. 'So problem' titullohet kënga e lansu ...
Lajm i keq për punëtorët e ndërtimtarisë (Video)

Lajm i keq për punëtorët e ndërtimtarisë (Video)

Robotët të cilët mund të shtrojnë gjashtë herë më shumë blloqe në ditë se muratorët njerëzor, janë të gatshëm që të futen në industrinë e ndërtimtaris ...

Kanada zgjat për tre muaj misionin në Irak dhe Siri

Kanadaja ka njoftuar se do të zgjasë misionin ushtarak kundër grupit militant Shteti Islamik në Siri dhe Iran, deri më 30 qershor. Ministri i Mbroj ...
Noizy viktima e parë e gënjeshtrave të 1 prillit (Foto)

Noizy viktima e parë e gënjeshtrave të 1 prillit (Foto)

Është Erik Fullani ai i cili ‘futi’ në grackë Noizyn për 1 prill, që njëherësh njihet si dita e gënjeshtrave. Eriku i shkroi Noizyt duke i treguar ...
Këngëtarja shqiptare: Menaxheri më kërkoi seks! (Video)

Këngëtarja shqiptare: Menaxheri më kërkoi seks! (Video)

Këngëtarja Vesa Smolica e ftuar në '3JAT' ka treguar sesi sot menaxherët muzikor kërkojnë të shfrytëzojnë seksualisht këngëtaret që deshirojnë të bash ...
Keni probleme me matematikën? Ky aplikacion ju vjen në ndihmë (Video)

Keni probleme me matematikën? Ky aplikacion ju vjen në ndihmë (Video)

Imagjinoni se sa të lehta do të ishin ditët tuaja në gjimnaz nëse do të kishit aplikacionin PhotoMath. https://www.youtube.com/watch?v=AdHwd-UTbug ...

Ushqimet që ju disponojnë

Dietologia Zoe Bingley-Pullin ju sugjeron disa ushqime për ngritjen e humorit që, fatmirësisht, shumë prej tyre i keni në frigoriferin tuaj. Avokad ...
Arkipelagu i njëmijë ishujve (Video)

Arkipelagu i njëmijë ishujve (Video)

Ky arkipelag përbëhet prej 1864 ishujve, që shtrihen në një gjatësi prej rreth 80 km, në lumin Saint Lawrence dhe pjesën veri-lindore të liqenit të On ...

14-vjeçari thyen rekord në basketbollin e Kosovës

Basketbollisti i Vllaznimit, Bleonis Tanushi ka thyer rekord në basketbollin e Kosovës si lojtari më i ri që ka shënuar pikë në Superligë. 14-vjeça ...
1 2 3 20 / 30 POSTS