1 2 3 10 / 30 POSTS
Albatrit Muçiqi në pushime me bashkëshorten, Egzona duket bukur me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Albatrit Muçiqi në pushime me bashkëshorten, Egzona duket bukur me barkun e rrumbullakosur (Foto)

Çifti i njohur Albatrit Muqiqi dhe Egzona Brahimaj kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në nëntorin e vitit të kaluar. Ndërsa vetëm pak javë më v ...
Pritje madhështore në aeroportin ‘Adem Jashari’ për Erzen Rrustemin, kampionin e botës në boks (Foto)

Pritje madhështore në aeroportin ‘Adem Jashari’ për Erzen Rrustemin, kampionin e botës në boks (Foto)

Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, kampioni i botës në boks, në versionin WBF, Erzen Rrustemi, është pritur në mënyrë ...
Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)

Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar klipin e shumë përfolur. "Pare si Thaci, pare si Rama", tashmë gjendet në kanalin Youtube. https://www.youtu ...

Si të përgatisim fileto pule me panda dhe kërpudha?

Përbërësit: 5 fileto pule pana 1 kuti kërpudha të fresketa kripë dhe erëza të tjera Përgatitja: Në fillim hedhim në një tenxhere me ujë të ...

Irak: Vriten dhjetëra militantë afër kufirit me Sirinë

Avionët luftarakë të Irakut kanë kryer sulme ajrore në afërsi të qytetit Mosul, duke vrarë mbi 100 militantë, thuhet në një njoftim e qeverisë irakian ...

Marramendja, mund të jetë shenjë paralajmëruese e tumorit

Specialistët na këshillojnë ta marrim seriozisht dhe të kontrollojmë marrjen e mendve, sepse mund të jetë shenjë paralajmëruese e një sëmundjeje tumor ...

Haradinaj: AAK është në koalicion me rininë e Kosovës

Përfaqësues nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës mbajtën sot në Prishtinë një tubim me rininë e kësaj partie, ku u tha se zgjedhjet nuk janë ...
Gigi Hadid bën ndryshim drastik, shikoni si duket tani

Gigi Hadid bën ndryshim drastik, shikoni si duket tani

Modelja e njohur Gigi Hadid, ka ndryshuar pamjen, ajo në rrjetin social Instagram publikoi foto me flokë të prera. Gigi duket krejt ndryshe me ...

OSBE-ja, e gatshme të mbledhë votat për zgjedhjet serbe në Kosovë

Misioni në Kosovë i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë [OSBE] ka konfirmuar se është i gatshëm, që në aspektin teknik, të ndihmojë në gr ...
Boronica, ka efekte të dobishme (Video)

Boronica, ka efekte të dobishme (Video)

Sipas një studimi, boronica është pema që ka efekte të dobishme në largimin e depresionit pas-lindjes. Amino acidet, tritptofani dhe tirozina që gj ...
1 2 3 10 / 30 POSTS