1 2 3 51 10 / 505 POSTS
Rrëfimi emocional i lezbikes në BBA9: Kam përjetuar dhunë, ëndërroj…

Rrëfimi emocional i lezbikes në BBA9: Kam përjetuar dhunë, ëndërroj…

Njëra nga banoret lezbike në edicionin e 9-të të reality show 'Big Brother Albania', Kei ka bërë sonte një rrëfim emocional, ku ka folur për jetën e s ...
‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

‘O sa mirë’ nga nesër shfaqet edhe gruaja e ‘Drenicakut’ (Foto)

Seriali ‘O sa mirë’ aktualisht është ndër prodhimet më të shikuara shqiptare. Pas bukuroshes pejane, Arta Nitaj, serialit do t’i bashkohet edhe një ...
Philips: Të bashkohen territoret etnike shqiptare për interesin e tyre

Philips: Të bashkohen territoret etnike shqiptare për interesin e tyre

Eksperti i çështjeve ballkanike, David Phillips, thotë se Rusia po përpiqet ta fusë Ballkanin brenda sferës së saj të influencës, prandaj Shtetet e Ba ...
Në Kosovë ndodh edhe kjo: Tifozët sulmuan lojtarin me elektro shok (Video)

Në Kosovë ndodh edhe kjo: Tifozët sulmuan lojtarin me elektro shok (Video)

Nuk kanë të ndalur skandalet në futbollin kosovar. Nga një video të publikuar nga faqja "Fansat e Futbollit Kosovar", në ndeshjen Rahoveci-Ballkani ...
MPB e Maqedonisë ‘dorëzon’ organizatorët e dokumentuar në Prokurori

MPB e Maqedonisë ‘dorëzon’ organizatorët e dokumentuar në Prokurori

MPB-ja i dërgon shkresë urgjente Prokurorisë Publike për marrjen sa me shpejt ne pyetje dhe ndalimin e organizatorëve të protestës . Sipas burimev ...
Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Mistikët pretendojnë se bota e ëndrrave tona, mund të përbëjë një lidhje me botët e tjera, të paarritshme për ndërgjegjen tonë kur jemi zgjuar, kështu ...
SHBA, BE, NATO, OSBE: Të dënohen sulmuesit e deputetëve të Kuvendit të Maqedonisë

SHBA, BE, NATO, OSBE: Të dënohen sulmuesit e deputetëve të Kuvendit të Maqedonisë

SHBA-ja, BE-ja, NATO-ja dhe OSBE-ja, e kanë dënuar dhunën e ushtruar ndaj deputetëve të Kuvendit të Maqedonisë, duke kërkuar zbardhjen e rastit dhe dë ...
Celulari në formë trekëndëshi, a besoni se ekzistojnë këta telefona? (Video)

Celulari në formë trekëndëshi, a besoni se ekzistojnë këta telefona? (Video)

Kompanitë e telefonave po tentojnë çdo herë e më shumë të na mahnitin me atë që bëjnë. Telefoni Nintendo ekziston dhe është bërë vetëm për lodra, ...
Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi ‘Ditët e Agimit’ (Foto)

Nga 1 deri 3 maj mbahet manifestimi ‘Ditët e Agimit’ (Foto)

Në Zhegër të Gjilanit, më 1, 2 dhe 3 Maj, mbahet manifestimi tradicional kulturor “Ditët e Agimit 2017”, që i kushtohet nderimit të figurës poliedrike ...
Milot Hasangjekaj ‘ndahet’ nga Etnon (Video)

Milot Hasangjekaj ‘ndahet’ nga Etnon (Video)

Milot Hasangjekaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘A duhëm’. Ai këtë e ka sjell në duet me dy artistat e BlackFish Fajt dhe Arday, shkruan arbre ...
1 2 3 51 10 / 505 POSTS