1 2 3 4 5 61 30 / 604 POSTS
Eurovision 2017 jo në Ukrainë? (Video)

Eurovision 2017 jo në Ukrainë? (Video)

Rrezikohet mbajtja e Eurovisionit 2017 në Ukrainë. https://www.youtube.com/watch?v=Vc8EDBXuEQI ...
Katastrofat e vitit 2016 (Video)

Katastrofat e vitit 2016 (Video)

Katastrofat natyrale dhe shkatërrimet e krijuara nga njeriu në botë kanë regjistruar dëme ekonomike me vlerë prej 175 miliardë dollarë në vitin 2016, ...
Justin Bieber rrezikon të arresothet (Foto)

Justin Bieber rrezikon të arresothet (Foto)

Këngëtari i famshëm Justin Bieber këtë javë ndodhet në Rio De Janiero ku do të mbajë koncertin e tij të radhës. Mirëpo, përveç koncertit ai do të p ...
Lakra e kuqe, një nga perimet më të pëlqyera (Video)

Lakra e kuqe, një nga perimet më të pëlqyera (Video)

Lakra e kuqe është një nga perimet më të pëlqyera sidomos gjatë periudhës së dimrit. E pasur me veti ushqyese dhe me pak kalori, lakra e kuqe ka nj ...
Ja Deklarata që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm si Republikë (Dokument)

Ja Deklarata që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm si Republikë (Dokument)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë votuar një deklaratë që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm me emrin Republika e Kosovës. Me anë të kësaj deklarate ...
Indi: Treni del nga shinat, 25 të lënduar (Video)

Indi: Treni del nga shinat, 25 të lënduar (Video)

Të paktën 25 persona janë lënduar sot kur tetë vagonë të një treni udhëtarësh dolën nga shinat në veri të Indisë, ka thënë sot Ministria e Hekurudhës ...

Gresa Pallaska në fokusin e mediave britanike

The Stage ka vënë në fokus rolin e Gresa Pallaskës në këtë shfaqje, ku ky artikull poashtu është shoqëruar edhe me fotografinë e aktores kosovare, që ...

Ja çka kishin në plan të sulmonin kosovarët që u arrestuan sot në Itali

Ata planifikonin të kryenin një sulm në një nga simbolet më të njohura të qytetit italian të Venecias, Urës së Rialto-s. Për këtë, tre persona janë ...
Lady Gaga feston ditëlindjen me miqtë e saj vipa në restorantin e shqiptarit! (Foto)

Lady Gaga feston ditëlindjen me miqtë e saj vipa në restorantin e shqiptarit! (Foto)

Të martën, Lady Gaga festoi ditëlindjen e saj të 31-të duke mbledhur në Los Angeles miqtë e saj më të mirë. Ajo shoqërohej nga i dashuri i ri, Christ ...
E shihni rrezikun që i kanoset kësaj vogëlusheje? (Foto)

E shihni rrezikun që i kanoset kësaj vogëlusheje? (Foto)

Një nënë e cila po i bënte foto vajzës së saj 2 vjeçare, vuri re që diçka po lëvizte pranë vogëlushes, por nuk ia merrte mendja se bëhej fjalë për diç ...
1 2 3 4 5 61 30 / 604 POSTS