1 2 3 4 61 20 / 604 POSTS
Morena merr dhuratë një veturë luksoze me emrin e saj

Morena merr dhuratë një veturë luksoze me emrin e saj

Modelja e njohur Morena Taraku është shumë akive në rrjetet sociale. Bukuroshja Taraku i mban të informuar fansat e saj me çfarëdo që ajo bën. S ...

Rama: Rritje e ‘temperaturës politike’ në Ballkan

'Temperatura politike' në Ballkan ka shënuar rritje në mënyrë të rëndësishme, tha kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, për gazetën zvicerane, Tages-An ...

Musaka me patëllxhanë

Nevojiten: 2 patëllxhanë të mëdhenj 4 patate 5 vezë 2 qepë 500 g mish të bluar një lugë mëlmese bimësh të thata piper, kripë 5 dl qumësht 1 ...
Granit Xhaka ka një urim special për të fejuarën e tij (Foto)

Granit Xhaka ka një urim special për të fejuarën e tij (Foto)

Leonita Lekaj sot feston ditëlindjën e saj të 25-të. Futbollisti i kombëtarës zvicerane, përmes një fotografije me ka uruar të fejuarën e tij, duke ...

Ligjet e shëndetësisë nuk zbatohen

Të paktën 22 ligje në fushën e shëndetësisë, janë aprovuar nga Kuvendi i Kosovës dhe megjithëse Ministria e Shëndetësisë thotë se ato po zbatohen në n ...

Juventus-Barcelona, shiten të gjitha biletat vetëm për pak orë

Të gjitha biletat për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve për ndeshjen e parë të Juventusit me Barcelonën janë shitur vetëm disa minuta pasi kanë dalë ...

Delawie: Korrupsioni po minon besimin e publikut në Qeveri

Korrupsioni minon besimin e publikut në Qeveri, kurse luftimi i tij nuk është i lehtë. Për këtë duhet të punohet çdo ditë. Kështu ka thënë ambasadori ...
iPhone 7 edhe në ngjyrë të kuqe (Video)

iPhone 7 edhe në ngjyrë të kuqe (Video)

Apple ka nxjerrë në treg iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus në ngjyrë të kuqe, RED Special Edition, një prodhim special, ku një pjesë e fitimeve do të shkojnë ...

Ku mbeti premtimi që Portin e Shëngjinit ta shfrytëzojë Kosova?

Porti i Shëngjinit, ishte një nga 'dhuratat' që ish-qeveria e Shqipërisë ia kishte premtuar Kosovës pas shpalljes së pavarësisë. Që atëherë, çështja e ...
Hapat emocionues! (Video)

Hapat emocionues! (Video)

Ponin Angel Marie, e ëma e shkeli pak pas lindjes, duke ia dëmtuar aq shumë këmbët e përparme, sa e kishte shumë të vështirë të ecte. Sfida ishte e ...
1 2 3 4 61 20 / 604 POSTS