1 2 10 / 15 POSTS
Porsche elektrik me dy rrotë (Video)

Porsche elektrik me dy rrotë (Video)

A keni pyetur ndonjëherë se si mund të duket një motoçikletë të cilën do ta prodhonte një kompani e veturave sportive? A keni menduar ndonjëherë se Fe ...
Dy videoklipe nga këngëtarja e njohur Nazife Bunjaku (Video)

Dy videoklipe nga këngëtarja e njohur Nazife Bunjaku (Video)

Kengetarja e njohur e muzikes burimore shqiptare Nazife Bunjaku se fundmi ka realizuar videoklipet e dy kengeve te saja qe jane hite te muzikes burimo ...
Kangbashi qyteti fantazmë në Kinë (Video)

Kangbashi qyteti fantazmë në Kinë (Video)

Edhe pse nuk është i vetmi, Kangbashi, apo “Qyteti bosh” në Kinë, njihet me emrin “Qyteti fantazmë”. Ai është ndërtuar për 1 milion banorë, ndërsa aty ...
Pornhub feston 10-vjetorin e Kim Kardashianit si pornostare (Foto)

Pornhub feston 10-vjetorin e Kim Kardashianit si pornostare (Foto)

Plot një dekadë më parë ishte publikuar videoja pornografike e Kim Kardashian! Plot 10 vjet më parë ajo debutoi si pornostare me videon që do ta kt ...
Vajza që ka vizituar çdo vend të botës, ja si i siguroi paratë (Video)

Vajza që ka vizituar çdo vend të botës, ja si i siguroi paratë (Video)

Është ëndrra e të gjithëve për të udhëtuar rreth botës dhe të paguhesh për ta bërë këtë. Tingëllon e çuditshme, por në fakt 27-vjeçarja Cassie De Peco ...
Bizelet rregullojnë presionin (Video)

Bizelet rregullojnë presionin (Video)

Bizelet janë një burim i çmuar substancash kardiotonike: ulin kolesterolin e keq, rregullojnë presionin, parandalojnë anemitë dhe dobësitë. Bizelet ...

Jams bëhet shënuesi i shtatë më i mirë në histori, por Cavs humbin

Në një mbrëmje speciale për LeBron James, skuadra kampione e NBA ka pësuar disfatë. LeBron James ia doli që të kalonte Shaquille O’Neil në renditje ...

Lista Srpska: Nuk kemi interes të flasim rreth ushtrisë

Lista Srpska nuk do të pranojë që të bisedojë me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçin rreth ndryshimeve kushtetuese përmes së cilës mundësohet transfor ...

Kuvendi miraton ligjin për dhomën e posaçme të gjykatës supreme

Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën plenare, ku kanë kaluar në lexim të dytë projektligji për mbrojtjen nga rrezatimi dhe siguria bërthamore dhe proj ...
Gresa do t’ju habisë me stilin e saj (Foto)

Gresa do t’ju habisë me stilin e saj (Foto)

Gresa Behluli javë më parë publikoi këngën ‘Nënë e bijë’ bashkë me nënë e saj Shkurte Fejzën e cila qysh në starte rrëmbeu zemrat e publikut. Gresa ...
1 2 10 / 15 POSTS