1 2 3 10 / 25 POSTS

Juventus-Barcelona, shiten të gjitha biletat vetëm për pak orë

Të gjitha biletat për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve për ndeshjen e parë të Juventusit me Barcelonën janë shitur vetëm disa minuta pasi kanë dalë ...

Delawie: Korrupsioni po minon besimin e publikut në Qeveri

Korrupsioni minon besimin e publikut në Qeveri, kurse luftimi i tij nuk është i lehtë. Për këtë duhet të punohet çdo ditë. Kështu ka thënë ambasadori ...
iPhone 7 edhe në ngjyrë të kuqe (Video)

iPhone 7 edhe në ngjyrë të kuqe (Video)

Apple ka nxjerrë në treg iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus në ngjyrë të kuqe, RED Special Edition, një prodhim special, ku një pjesë e fitimeve do të shkojnë ...

Ku mbeti premtimi që Portin e Shëngjinit ta shfrytëzojë Kosova?

Porti i Shëngjinit, ishte një nga 'dhuratat' që ish-qeveria e Shqipërisë ia kishte premtuar Kosovës pas shpalljes së pavarësisë. Që atëherë, çështja e ...
Hapat emocionues! (Video)

Hapat emocionues! (Video)

Ponin Angel Marie, e ëma e shkeli pak pas lindjes, duke ia dëmtuar aq shumë këmbët e përparme, sa e kishte shumë të vështirë të ecte. Sfida ishte e ...
Eurovision 2017 jo në Ukrainë? (Video)

Eurovision 2017 jo në Ukrainë? (Video)

Rrezikohet mbajtja e Eurovisionit 2017 në Ukrainë. https://www.youtube.com/watch?v=Vc8EDBXuEQI ...
Katastrofat e vitit 2016 (Video)

Katastrofat e vitit 2016 (Video)

Katastrofat natyrale dhe shkatërrimet e krijuara nga njeriu në botë kanë regjistruar dëme ekonomike me vlerë prej 175 miliardë dollarë në vitin 2016, ...
Justin Bieber rrezikon të arresothet (Foto)

Justin Bieber rrezikon të arresothet (Foto)

Këngëtari i famshëm Justin Bieber këtë javë ndodhet në Rio De Janiero ku do të mbajë koncertin e tij të radhës. Mirëpo, përveç koncertit ai do të p ...
Lakra e kuqe, një nga perimet më të pëlqyera (Video)

Lakra e kuqe, një nga perimet më të pëlqyera (Video)

Lakra e kuqe është një nga perimet më të pëlqyera sidomos gjatë periudhës së dimrit. E pasur me veti ushqyese dhe me pak kalori, lakra e kuqe ka nj ...
Ja Deklarata që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm si Republikë (Dokument)

Ja Deklarata që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm si Republikë (Dokument)

Deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë votuar një deklaratë që Kuvendi e njeh Kosovën vetëm me emrin Republika e Kosovës. Me anë të kësaj deklarate ...
1 2 3 10 / 25 POSTS