1 2 3 10 / 27 POSTS
Godet Fjolla Morina, i kundërpërgjigjet ashpër Adelina Ismailit (Foto)

Godet Fjolla Morina, i kundërpërgjigjet ashpër Adelina Ismailit (Foto)

Historia përsëritet, plas sherri mes këngëtareve Adelina Ismaili dhe Fjolla Morina! Diva e estradës, Adelina Ismaili, ditë më parë ishte e ftuar n ...
E dashura e Ronaldos dridh vendlindjen e burrit (Foto)

E dashura e Ronaldos dridh vendlindjen e burrit (Foto)

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, ka marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në vendlindjen e të dashurit, në Madeira, përcjellë ...

Bob Dylan e pranon Çmimim Nobel gjatë fundjavës

Këngëtari amerikan Bob Dylan do të pranojë diplomën e Çmimit Nobel për Letërsi, në Stokholm gjatë fundjavës, ka njoftuar academiae Nobelit. Në këtë ...
Kënga dhe klipi i ri i Capital T do të jenë zjarr (Foto)

Kënga dhe klipi i ri i Capital T do të jenë zjarr (Foto)

Reperi i njohur i skenës Capital T aktualisht ndodhet në Paris të Francës, ku është duke shijuar disa ditë pushimi. Ndërkohë ai vazhdon të jetë edh ...

Policia deklarohet për protestat e sotme

Policia e Kosovës është deklaruar lidhur me protestat e shumta që janë mbajtur sot në vende të Kosovës. Këto protesta kanë filluar mëngjesin e hers ...
Misri (Video)

Misri (Video)

Jo vetëm që janë të shijshëm, por janë edhe të shëndetshëm. Konsumi i misrave është i dobishëm për një sërë aspektesh shëndetësore. https://www. ...
Duket se nëna i ka lindur për njëri tjetrin (Foto)

Duket se nëna i ka lindur për njëri tjetrin (Foto)

Selena Gomez dhe The Weeknd duket se janë të lindur për njëri tjetrin. Çifti i ri po kënaqet në javët e para të lidhjes duke u shfaqur të lumtur gjith ...
Zbulohet gjurma më e madhe e një dinozauri (Video)

Zbulohet gjurma më e madhe e një dinozauri (Video)

Gjurma më e madhe në botë e një dinozauri është zbuluar në Australinë veriperëndimore, gjurma e këmbës arrinte deri në 1.75 metra tha një studiues. ...

FSHF merr vendimin për Taulant Xhakën

Sekretari i FSHF-së, Ilir Shulku, ka folur për largimin e Taulant Xhakës nga grumbullimi. Ai ka thënë se çështja e tij është më shumë mediatike dhe ...
‘Hum Rider’ makina që ju shpëton nga trafiku (Video)

‘Hum Rider’ makina që ju shpëton nga trafiku (Video)

Të gjithëve ju ka ndodhur që të ngeceni me orë të tëra në trafik, duke u bërë vonë për në destinacionin tuaj. Por tashmë është gjetur zgjidhja edhe ...
1 2 3 10 / 27 POSTS