1 2 3 4 10 / 31 POSTS
Së shpejti ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ nga B-Models dhe IB-Events (Foto)

Së shpejti ‘Prishtina Fashion Nights 2017’ nga B-Models dhe IB-Events (Foto)

7, 8 dhe 9 prilli do të jenë ditët e rezervuara vetëm për glamurin dhe të bukurën. Prishtina Fashion Nights 2017 /pranverë-verë, edhe këtë herë pr ...

Veseli: Do të hiqen barrierat burokratike për investime të huaja

'Kuvendi i Kosovës do të krijojë bazë sa më të përshtatshme ligjore për të hequr barrierat burokratike dhe për të krijuar një ambient sa më të përshta ...
Për sa ndeshje suspendohet Lionel Messi  (Video)

Për sa ndeshje suspendohet Lionel Messi (Video)

Lionel Messi është pezulluar për katër ndeshje kualifikuese të Kampionatit Botëror me Argjentinën, për shkak të reagimit të tij ndaj gjyqtarit anësor ...
Gjithcka gati për transplantin e parë të kokës së njeriut (Video)

Gjithcka gati për transplantin e parë të kokës së njeriut (Video)

Ëndërrën e kahmotshme të shumë neurologëve po e realizon neurokirurgu italiani Sergio Canavero. Për afer 30 vite studime e teste të ndryshme, më n ...
Shkenda Dubova del publikisht me të dashurin

Shkenda Dubova del publikisht me të dashurin

Këngëtarja Shkenda Dubova e cila njihet për biznisin e saj shumë të suksesshëm e linjat perfekte që ka për fatin e keq trë shumë meshkujve është e das ...
Ja çfarë i bën nëna foshnjës së saj (Video)

Ja çfarë i bën nëna foshnjës së saj (Video)

Çdokush ka nevojë për përqafim të ngrohtë apo së paku për prekje të ngrohët, në mënyrë që më lehtë dhe më bukur të përballet me përditshmërinë jo rral ...
Zaimina Vasjari publikoi imazhe joshëse gjatë javës së fundit (Foto)

Zaimina Vasjari publikoi imazhe joshëse gjatë javës së fundit (Foto)

Zaimina Vasjari njihet si ndër femrat shqiptare me linjat më seksi trupore. E vetëdijshme për këtë, ajo di ta shfrytëzojë dhe ta ekspozojë këtë veç ...
Del në shitje Vespa (Video)

Del në shitje Vespa (Video)

Motori Vespa më i vjetër në botë ka dalë në shitje për 250 mijë euro. https://www.youtube.com/watch?v=F0kG1lt7Bms ...

A do të ftohet Ajeti për Zvicrën?

Albian Ajeti, vëllai i Arlind Ajetit, mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, po shkëlqen në Zvicër. Albioni, i cili është i huazuar nga Augsburg te FC ...

Kapen me armë në kufi, arrestohen zyrtari policor dhe i Shërbimit Korrektues

Në pikëkalimin kufitar të Vërmicës Policia Kufitare mbrëmë (27.03.2017) rreth orës 20:00 ka ndaluar vetura Opel Astra (me targa të Kosovës) e cila dre ...
1 2 3 4 10 / 31 POSTS