1 2 10 / 19 POSTS
Një ‘shofer kamioni’ si Donald Trump (Foto)

Një ‘shofer kamioni’ si Donald Trump (Foto)

Presidenti Donald Trump ka realizuar një takim me anëtarët e Shoqatës amerikane të kamionëve. Trump diskutoi me CEO-t e kamionëve për kujdesin shënd ...
Mos i hedhni lëvoret e qepës (Video)

Mos i hedhni lëvoret e qepës (Video)

Është bërë zakon që lëvoret e produkteve të ndryshme t’i hedhim. Por, në disa raste ato kanë vlera të patjetërsueshme. E tillë është edhe lëvorja e qe ...

Lirohet ish-presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak

Ish-presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak është liruar nga paraburgimi pas gjashtë vjetësh. Avokatët e Mubarakut kanë thënë se ish-lidero është largu ...
32 vjeçarja që ‘mashtroi’ vdekjen (Video)

32 vjeçarja që ‘mashtroi’ vdekjen (Video)

Një 32 vjeçare mashtroi vdekjen në Peru. Evangelina Chamorro Diaz mbijetoi mrekullisht nga rrëshqitjet e dherave dhe përmbyjet që kanë përfshirë një p ...
Seks në Big Brother! Aktivistët: ‘të ndalohet urgjent ky program’ (Foto)

Seks në Big Brother! Aktivistët: ‘të ndalohet urgjent ky program’ (Foto)

Ashtu siç ishte menduar, këtë vit Celebrity Big Brother në Angli ka dhuruar plotë skena seksi. Kanë kaluar pothuajse dy muaj që kur Big Brother ka ...
Twitter bllokon mijëra profile, shkak ‘promovimi i terrorit’ (Video)

Twitter bllokon mijëra profile, shkak ‘promovimi i terrorit’ (Video)

Kompania Twitter ka njoftuar se i ka pezulluar 376,890 profile në pjesën e dytë të vitit të kaluar, për shkak të 'promovimit të terrorit', që paraqet ...

Thaçi: NATO i dha fund terrorit të Serbisë dhe hapi rrugën e çlirimit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duke kujtuar 18 vjetorin e fillimit të bombardimeve të NATO-s, ndaj caqeve serbe, ka thënë se me këtë intervenim po ...
Kënga e famshme e James Blunt për luftën e Kosovës (Video)

Kënga e famshme e James Blunt për luftën e Kosovës (Video)

Këngëtari i njohur James Blunt ishte pjesë e KFOR-it në Kosovë, vuajtjet, maltretimet, lotët e shpresat e popullit shqiptar e kanë frymëzuar artistin ...
Kuvajti heq nga kinematë filmin ‘E bukura dhe bisha’ (Video)

Kuvajti heq nga kinematë filmin ‘E bukura dhe bisha’ (Video)

'E bukura dhe bisha' është shfaqur nëpër kinematë e Kuvajtit, vendit me shumicë myslimane që nga dita e enjte, por ata që kishin blerë bileta për ditë ...
Modelja të mbulon me para (Foto)

Modelja të mbulon me para (Foto)

Ditët më të mira të jetës së saj kanë qenë në kohën kur punonte si striptiste, të paktën kështu është shprehur edhe vet modelja Amber Rose. 33 vjeç ...
1 2 10 / 19 POSTS