1 2 3 4 10 / 32 POSTS

Identifikohet personi që kreu sulmet në Londër

Është identifikuar personi që kreu sulmet e së mërkurës në Londër. Policia Metropolitane ka njoftuar se Khalid Masood ka kryer sulmet e djeshme. ...
Kur nëna e Adelinës është më e bukur se vet ajo! (Foto)

Kur nëna e Adelinës është më e bukur se vet ajo! (Foto)

Prezantimi i anëtarëve të familjes nga ana e këngëtarëve tanë është bërë diçka e zakonshme. E një gjë të tillë ka bërë edhe Adelina Tahiri e cila k ...

Ukraina ia ndalon Rusisë pjesëmarrjen në ‘Eurovision’

Ukraina ia ka ndaluar pjesëmarrjen në 'Eurovision' përfaqësueses së Rusisë për shkak se ajo kishte performuar në Krime më parë, vend ky i aneksuar nga ...
Adriana Lima ‘e artë’ (Foto)

Adriana Lima ‘e artë’ (Foto)

Modelja e famshme e ' Victoria’s Secret', është dukur e mrekullueshme në një festë në Miami, ditën e mërkurë. Adriana Lima kishte qenë e pranishme ...

Komuniteti Boshnjak krenar që do të shërbejë në ushtrinë e Kosovës

Zyra për Çështje të Komuniteteve në Ministrinë për Forcën e Sigurisë së Kosovës, kryesuar nga drejtoresha Azemina Çullum mbajti takim të pjesëtarëve t ...

Manchester City gati ta thyej rekordin e transferimit të Pogbas, bën çmendurinë për Donnarumman

Manchester City është gati të bëjë çmenduri për të arritur tek Gianluigi Donnarumma. Sipas asaj që publikohet te Sky Italia, portieri 18-vjeçar i M ...
Shiki-Shima treni superluksoz nga Japonia (Video)

Shiki-Shima treni superluksoz nga Japonia (Video)

Kur projektuesit e Ferrarit vendosin të krijojnë një tren, del edhe rezultati mahnitës. I quajtur treni Shiki-Shima në Japoni ai nuk ofron vetëm sh ...
Norvegjia më e lumtura në botë (Video)

Norvegjia më e lumtura në botë (Video)

Norvegjia është cilësuar si vendi më i lumtur në mesin e vendeve të Bashkimit Evropian, sipas raportit Botëror për matjen e Lumturisë të publikuar të ...

Mbahet tribunë shkencore për heroin Idriz Seferi

Lidhja e Historianëve të Kosovës 'Ali Hadri' dega në Gjilan, për nderë të 170 vjetorit të lindjes dhe 90 vjetorit të vdekjes së heroit të kombit, Idri ...

Ndizet ‘lufta’ në ‘Big Brother Albania’

Edhe pse është ende në ditët e para kanë nisur konfliktet dhe përplasjet mes konkurrentëve të Big Brother. Një debat i ashpër mes Damianos dhe Ervi ...
1 2 3 4 10 / 32 POSTS