1 2 3 10 / 22 POSTS
Kushë kë e quan ‘picimul’ e kushë ‘kopjace’ (Video)

Kushë kë e quan ‘picimul’ e kushë ‘kopjace’ (Video)

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu aktualisht është e angazhuar me rolin e saj si anëtare e jurisë në spektaklin 'The Voice of Albania 6'. Ndërkohë, ...
Mënyra natyrale për të shëruar mishrat e dhëmbëve (Video)

Mënyra natyrale për të shëruar mishrat e dhëmbëve (Video)

Nëse keni vuajtur ndonjëherë nga infeksioni i mishrave të dhëmbëve, e dini se sa e dhimbshme mund të jetë kjo. Fillon me një skuqje për të përfundu ...
Këto vende nuk lejohen të vizitohen, ja sekretet që fshehin ato (Video)

Këto vende nuk lejohen të vizitohen, ja sekretet që fshehin ato (Video)

Mund të mos jetë nën kontrollin qeveritar, por si ndodh me këto, mund të jetë po aq e vështirë për të hyrë përmes derës. I vendosur në pjesën e re ...

Të shtëna me armë zjarri në Londër

Një polic është goditur me thikë brenda Parlamentit britanik, tha kryetari i Dhomës së Ulët të Parlamentit, David Lidington. Ai u tha ligjvënësve s ...
Ky është Valkyrie (Video)

Ky është Valkyrie (Video)

Në panairin e veturave në Gjenevë, kompania e njohur britanike, Aston Martin, ka prezantuar modelin e ri, 'vëllanë e vogël' të Valkyriet, përmes të ci ...
Shfaqet Getoar Selimi në Gjykimin për Rrahjen e Ledri Vulës (Foto)

Shfaqet Getoar Selimi në Gjykimin për Rrahjen e Ledri Vulës (Foto)

Këngëtari kosovar, Getoar Selimi, dëshmoi sot në seancën e Ledri Vulas, ku të akuzuar janë Gazmend Mirena dhe Krenar Çoçaj. Getoar Selimi kishte qe ...
Së shpejti ndryshojnë akrepat e orës (Video)

Së shpejti ndryshojnë akrepat e orës (Video)

Fundi i kësaj jave do të sjellë edhe ndryshimin e akrepave të orës, duke zgjatur ditën me një orë. Të dielën më 26 mars, akrepat e orës do të shkojnë ...
‘Terapi për kancer’ (Video)

‘Terapi për kancer’ (Video)

Siwanj Muhieeddin ha një gjarpër në muaj, se 50 vjeçarja irakiane është diagnostikuar me kancer në mitër. Fillimisht ajo merrte ilaçe që i dhanë do ...

SHBA dhe Koreja Jugore thonë se një raketë verikoreane ka dështuar

Një raketë e Koresë Veriore e lansuar sot ka dështuar, thanë zyrtarë të Shteteve të Bashkuara dhe Koresë Jugore. Ky dështim ndodhi dy javë pasi ver ...

Big Brother Albania: Më tha hajde në tualet dhe më kapi nga pas!

Ndërsa lesbikja në 'Big Brother Albania', Kei ka filluar të flasë rreth historive të saj, Fiorentina, ka treguar edhe histori personale ku është ngacm ...
1 2 3 10 / 22 POSTS