1 2 3 10 / 25 POSTS
Ortek bore nga kodrat? (Video)

Ortek bore nga kodrat? (Video)

Askush nuk e kishe menduar se bora mbi shina do të përfundonte mbi trupat e tyre, ndërsa ishin duke pritur trenin në stacion. Video është kapur në ...

Një lajm i keq për atë që e përziejnë Vodka’n me pije energjike

Për disa vite mjekët kanë paralajmëruar për rreziqet e përzierjes së pijeve alkoolike me pije energjike me sasi të lartë të kafeinës siç është Red Bul ...
James Blake publikon këngën e re me Natalie Portman (Video)

James Blake publikon këngën e re me Natalie Portman (Video)

Këngëtari dhe tekstshkruesi britanik James Blake, ka publikuar projektin më të ri muzikor 'My willing heart', ku është e pranishme edhe aktorja e njoh ...
Fshatrat më të bukura në botë! (Video)

Fshatrat më të bukura në botë! (Video)

Nëse dëshironi një vend të qetë për relaks dhe ushqim të shëndetshëm e të shijshëm, atëherë patjetër duhet të vizitoni ndonjë fshat, mundësisht sa më ...

Riatdhesimi i mijëra të ikurve nga Kosova

Të paktën 32 mijë qytetarë të Kosovës të larguar nga vendi në valën e ikjes, dy vjet më parë drejt vendeve të Bashkimit Evropian, janë riatdhesuar, ka ...
Treni që kalon midis ndërtesës (Video)

Treni që kalon midis ndërtesës (Video)

Një hekurudhë është ndërtuar përmes një ndërtese 19 katëshe, në Çongqing të Kinës. Kjo gjë është bërë në mënyrë që ky pallat, që ndodhet në qytetin ...
Super-xhaketa e të ardhmes (Video)

Super-xhaketa e të ardhmes (Video)

Ndonjëherë realiteti kalon fantashkencën. Nëse deri pak vite më parë thuhej se mund të përdorim telefonin përmes mëngës së një xhakete, sigurisht që q ...
Koreani që studion në Kosovë

Koreani që studion në Kosovë

Haes Shal-Kim filloi vitin e parë në RIT Kosovë™ (A.U.K) në shtator të vitit 2016. Me prejardhje nga Koreja e Jugut, ai ka jetuar në pesë vende dhe në ...
Të parandalosh një sherr adoleshentësh (Video)

Të parandalosh një sherr adoleshentësh (Video)

Një burrë ka gjetur një mënyrë interesante për të shuar një konflikt të rinjsh. Sipas një video të postuar në LiveLeak, ngjarja ka ndodhur në një zonë ...
Noizy në qytetin më romantik me një bionde (Foto)

Noizy në qytetin më romantik me një bionde (Foto)

Noizy vazhdon të mbajë të fshehur fytyrën e të dashurës së tij që jeton në Francë. Reperi shqiptar ka qenë për vizitë në qytetin romantik italian, Ven ...
1 2 3 10 / 25 POSTS