1 2 3 10 / 26 POSTS
Liqeni i njelmët Amadeus në Australi (Video)

Liqeni i njelmët Amadeus në Australi (Video)

Amadeus, quhet liqeni i njelmët që gjendet në jugperëndim të Australisë. Përndryshe njihet si deponi gjigante e kripës e krijuar nga bjeshkët e afë ...
Flaka dhe Beatrixi e bëjnë bashkë! (Foto)

Flaka dhe Beatrixi e bëjnë bashkë! (Foto)

Flaka Krelani dhe Beatrix Ramosaj duket se janë mike të mira mes vete. Dy këngëtaret e njohura janë bërë bashkë, kësaj radhe për ta formuar shqiponjën ...
‘Takimi’ me hijen (Video)

‘Takimi’ me hijen (Video)

Një video argëtuese në të cilën shfaqet një vogëlush është kthyer në virale për shkak të reagimeve të tij. Djaloshi, i cili mendohet se vetëm 2 vje ...

Britani: Më 29 mars aktivizohet procedura për dalje nga BE-ja

Britania thotë se më 29 mars do ta aktivizojë procesin e largimit nga Bashkimi Evropian, pas referendumit të vitit të kaluar, ku votuesit vendosën për ...

Demi Lovato feston pesë vjet të abstinencës nga droga (Foto)

Demi Lovato asnjëherë nuk i ka mohuar problemet e saja me drogën, depresionin, si dhe problemet me ushqyerjen dhe vetëbesimin. Mirëpo, ajo tashmë e ...
Vajza me flokë të gjata mbi 2 metër (Video)

Vajza me flokë të gjata mbi 2 metër (Video)

Një fanse e inspiruar nga filmi i animuar 'Rapunzel' tani ka flokët pothuajse 2 metër e gjysmë të gjata. Për të arritur këtë gjatësi Aliia Nasyrova ...
Gjyste Vulaj LIVE prek 1 milionëshin (Video)

Gjyste Vulaj LIVE prek 1 milionëshin (Video)

Ka kohë që është lartë në estradën muzikore shqiptare. Gjyste Vulaj vazhdon të jetë në formë, si për nga zëri, ashtu edhe nga pamja, ndërsa duket ...
Lëng nga ftonjtë dhe karotat (Foto)

Lëng nga ftonjtë dhe karotat (Foto)

Lëngut shtëpiak nga karotat aromë të veçantë i jep aroma e ftonjve. Përbërësit: 2 kg ftonj, 1 kg karota, 1,5 kg sheqer, 3 qese limontoz, ...

Fushë Kosovë, aksident i rëndë trafiku

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë në mes dy veturave. Nga përplasja e veturave, njëra prej tyre ësht ...

Kryetari i Vushtrrisë Bajram Mulaku, kanoset nga një person i armatosur

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Bajram Mulaku, është kanosur mëngjesin e sotëm me armë zjarri nga një banor i Vushtrrisë. Kështu ka bërë të ditur ...
1 2 3 10 / 26 POSTS