1 2 3 10 / 22 POSTS
‘Nike’ sjellë mbulesën moderne për femrat myslimane (Video)

‘Nike’ sjellë mbulesën moderne për femrat myslimane (Video)

Nike po krijon një Shami Hijab për atletet myslimane. Nike shpreson që kjo do të inspirojë femrat në Lindjen e Mesme që të merren më shumë me sport ...
Adolf Hitler, 73 foto të panjohura (Video)

Adolf Hitler, 73 foto të panjohura (Video)

Një ndër njerëzit më të urryer në botë ende mbetet mister. 73 fotografi krejt të reja të Adolf Hitler kanë dalë në një ankand në Angli. Në mesin e ...
Bieber e përul fansen që deshi të bënte foto (Video)

Bieber e përul fansen që deshi të bënte foto (Video)

Justin Bieber është bërë 'viktimë' e famës së tij që nga mosha 14 vjeçare, ndërsa pasi kanë kaluar disa vite, toleranca e tij ndaj fansave është zvogë ...
E pabesueshme! Ja çfarë bën ky ushtar me tank (Video)

E pabesueshme! Ja çfarë bën ky ushtar me tank (Video)

Ky është momenti qesharak kur një ushtar me zemrën e një garuesi, tenton që të bëjë 'drift' me tank. Shoferi bëri këtë performancë të tij me një ta ...
Momenti prekës kur majmuni i vogël “vajton” mbi trupin e nënës së ngordhur (Video,+16)

Momenti prekës kur majmuni i vogël “vajton” mbi trupin e nënës së ngordhur (Video,+16)

Një skenë prekëse është filmuar në Indinë Jugore ku një majmun i vogël vazhdon të qëndrojë i kapur mbas trupit të nënës së tij edhe pse ajo ka ngordhu ...

Patate të pjekura me vezë

Drekë për tërë familjen e gatshme në çast! Përbërësit: 4 patate të mëdha, 2 qepë, 2 gota ujë, 2 decilitra vaj, Pak erëza të thata, Pa ...

Vllasi: U plagosa nga një atentator i porositur

Avokati Azem Vllasi i ka thënë Radios Evropa e Lirë se 'sulmuesi kishte një armë zjarri me silenciator dhe sipas karaktersitikave ishte një atentator ...
Ndryshimet e trupit të gruas gjatë shtatzënisë (Video)

Ndryshimet e trupit të gruas gjatë shtatzënisë (Video)

Një video fascionuese e publikuar nga Mail Online tregon ndikimin e shtatzënisë në trupin e nënës, përderisa ajo bën vend për foshnjën në ardhje. K ...

52 vjet nga vdekja e Fan Nolit

Sot mbushen 52 vjet nga vdekja e diplomatit të përkryer, ekspertit të politikës ndërkombëtare, përkthyesit, priftit, poetit e historianit shqiptar dhe ...
Brenda orëve, mbi 80 mijë klikime për ‘Yjet Nalt’ (Video)

Brenda orëve, mbi 80 mijë klikime për ‘Yjet Nalt’ (Video)

Reperi Gjiko i cili ditën e djeshme publikoi këngën e tij më të re ‘Yjet Nalt’ ka arritur që brenda orëve të arrij shifrën mbi 80 mijë klikime. Si ...
1 2 3 10 / 22 POSTS