1 2 10 / 15 POSTS

Ka dhënë dorëheqje Saimir Tahiri

Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Saimir Tahiri ka paraqitur dorëheqjen nga Kabineti i kryeministrit Edi Rama. Ky i fundit e ka pranuar dor ...

Kiflet e buta si gjalpë, nuk ka nevojë të prisni që të bymehen!

Ëmbëlsira të preferuara të shumicës së njerëzve janë kiflet, të buta dhe të mbushura me fill të ëmbël apo të njelmët. Përbërësit: 1 kg miell, ...
Aksidentohet artistja e famshme Ciara, pak javë pasi do të lindte! (Foto)

Aksidentohet artistja e famshme Ciara, pak javë pasi do të lindte! (Foto)

Mbrëmja e së premtes ishte një nga momentet më të frikshme për këngëtaren e njohur Ciara. Ajo u përfshi në një aksident me makinë dhe menjëherë në ...
Ish-ushtari serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (Video)

Ish-ushtari serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (Video)

Ish-ishtari serb sjellë për të parën herë rrëfimin ekskluziv për mënyrën se si shqiptarët vriteshin në kova të mbushura me acid. Lufta e Kosovës, e ...

Simiq: E njohim vetëm KFOR-in

Lideri i Listës Serbe, Slavko Simiq, ka thënë se nuk do të lejojnë kurrë që në Kushtetutën e Kosovës të bëhen ndërrimet e nevojshme për t’u shndërruar ...

Shakira në përgatitje të klipit të ri (Video)

Këngëtarja e njohur Shakira është duke u bërë gati për gjirimet e klipit për këngë e re 'Deja Vu'. 39- vjeçarja ka postuar në Instagram një video k ...

Mësohet se për çfarë e pyeti Franca Serbinë për Haradinajn

Gjykata franceze në Colmar, që është e angazhuar për të vendosur drejtësi për Ramush Haradinajn, pas kërkesës së Serbisë për ekstradimin e tij, i ka d ...
Çfarë ka ndodhur Kim Kardashian?! (Foto/Video)

Çfarë ka ndodhur Kim Kardashian?! (Foto/Video)

Largimi i famshëm i Kanye West nga skena gjatë koncertit të tij në Scaramento, në muajin nëntor të vitit të kaluar, duket se ka mërzitur jashtëzakonis ...

Pemët dhe perimet që duhet të hahen me lëvore

Kthejeni thikën prapa në dollap. Konsumimi i pemëve dhe perimeve me lëvore mund të shton sasinë e vitaminave, të na mbrojë nga kanceri dhe të na shtoj ...

Gjenden 242 trupa të fëmijëve në varreza masive në Meksikë

Të paktën 242 trupa u gjetën në varre masive të fshehura në Meksikë, thonë autoritetet meksikane. Varrezat masive u gjetën në Veracruz dhe këta trupa ...
1 2 10 / 15 POSTS