1 2 3 10 / 27 POSTS

Cili lojtar do ti mungoj Shqipërisë ndaj Italisë dhe Bosnjës?

Kombëtarja e Shqipërisë do të ketë një ndeshje tejet të vështirë ndaj Italisë në mars. Por sikur mos të mjaftonte kundërshtari i vështirë, Shqipëri ...

Lirohet Donika Kadaj-Bujupi

Deputetja e Vetëvendosjes Donika Kadaj – Bujupi është liruar pas arrestimit të saj sot nga Policia e Kosovës në Han të Elezit. Arrestimi, sipas PK- ...

Çfarë bën Dua Lipa para se të ngjitet në skenë?

Këngëtarja 21-vjeçare ka zbuluar se çfarë bën para se të ngjitet në skenë. 'Pi një gotë çaji me mjaltë Manuka (mjaltë i prodhuar në Australi nga lu ...
Brenda burgut ku ia ‘vlen’ të vuash dënimin! (Video)

Brenda burgut ku ia ‘vlen’ të vuash dënimin! (Video)

Në qeli do të ketë laptop, telefona mobil, dush dhe tualet luksoz Të burgosurit do të kenë telefonat dhe laptopët e tyre personal në burgun më të r ...
Bërthamat e qershive, te mahnitshme kundër gërrqeve tek bebet (Video)

Bërthamat e qershive, te mahnitshme kundër gërrqeve tek bebet (Video)

3 mujori i parë i jetës së bebeve shoqërohet me gërrqe të shumta te shumica e bebeve. Gërrqet zakonisht shfaqen gjatë orëve të pasdites apo natën v ...
Zarfi i gabuar, Akademia e ‘Oscar’ i shkarkon dy personat (Video)

Zarfi i gabuar, Akademia e ‘Oscar’ i shkarkon dy personat (Video)

Dy personave që konsiderohen si përgjegjës për gafën e paprecedentë që shënoi ceremoninë e çmimeve 'Oscars' të këtij viti, u hiqet përgjithmonë e drej ...
8 arsye përse ndiheni të lodhur gjatë gjithë kohës (Video)

8 arsye përse ndiheni të lodhur gjatë gjithë kohës (Video)

Është normale pas një dite të gjatë të ndjeheni të lodhur, por kur kjo gjendje vazhdon për shumë kohë, ka diçka për t’u shqetësuar. Ndonëse nuk ësh ...
18 vjeçares i shpërthen iPhone 7 (Video)

18 vjeçares i shpërthen iPhone 7 (Video)

Apple shton se ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve. Apple njoftoi se ka hapur një hetim në lidhje me pretendimet e një 18-vjeçareje amerikane ...
Shtatë ditë brenda një guri (Video)

Shtatë ditë brenda një guri (Video)

Ai ushqehej me fruta dhe pure në hapësirën që sigurisht furnizohej me ajër Artisti francez Abraham Poincheval ka dalë i çoroditur, por i lumtur nga ...
Gjyste Vulaj bën namin (VIDEO)

Gjyste Vulaj bën namin (VIDEO)

Provokative, e nxehtë e shumë seksi. Këtë e ka vulosur këngëtarja edhe në projektin e saj më të ri ‘Sonte bëjm nam’ i cili është publikuar ditën e ...
1 2 3 10 / 27 POSTS