1 2 3 41 10 / 410 POSTS
Kë ka kopjuar kësaj radhe Nora Istrefi! (Foto)

Kë ka kopjuar kësaj radhe Nora Istrefi! (Foto)

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të njohura italiane dhe një nga vajzat më me stil të veçanta të veshjes. Kur fjala është tek stilit veshja e ...
Fabrikën e gjysmërrënuar, arkitekti e kthen në shtëpi – rezultatet do t’ju mahnisin (Foto)

Fabrikën e gjysmërrënuar, arkitekti e kthen në shtëpi – rezultatet do t’ju mahnisin (Foto)

Shtëpi njëkatëshe, dy, tri, apo edhe më shumë. Kjo është shpeshherë ëndrra e një njeriu. Por, përcjell Telegrafi, nuk është vetëm 'lartësia' ajo që sh ...

United dhe Milan në garë për Fabregas

Cesc Fabregas pritet të largohet nga Chelsea gjatë verës. Ardhja e Antonio Contes në stolin e Chelseat ka bërë që Cesc Fabregas të kalojë të shumtë ...
Kush humbi sipas Bebe Rexhës? (Foto)

Kush humbi sipas Bebe Rexhës? (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha çdoherë mundohet të mbaj lidhjet e saj romantike private, mirëpo, fotografia e fundit që ajo publikoi në llogarinë e saj në rrje ...
Dedikimi i bashkëshortes për të ndjerin Dr.Florin (Foto)

Dedikimi i bashkëshortes për të ndjerin Dr.Florin (Foto)

Dy vite më parë, këngëtari i njohur Dr. Flori u nda nga jeta duke lënë një boshllëk të pazëvendësueshëm jo vetëm në familjen e tij por edhe në muzikë. ...

Arsyja e konsumimit të kanabisit nga adoleshentët

Aq më të mençur jeni, aq më të prirë do të jeni për të eksperimentuar me substanca të caktuara, kanë treguar hulumtuesit e një studimi. Me këtë stu ...
Big Mama feston ditëlindjen (Foto)

Big Mama feston ditëlindjen (Foto)

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama, në profilin e saj në instagram ka publikuar një foto në të cilën tregon se ajo ka ditëlindjen. Bigi në fotograf ...

Qindra zyrtarë policorë të Kosovës gjenden nën hetime

Kryeshefi ekzekutiv i Inspektoratit Policor të Kosovës, Hilmi Mehmeti raportoi para komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës ...

Gjon Mili, shqiptari që fotografoi artistët më të mëdhenj të kohës së vet

Gjon Mili ishte një shqiptar fotograf, që jetoi dhe punoi në Amerikë. Atje, sipas atsh, ka pasur një studio të tijën dhe ka qenë një nga fotografët ...

Sa trajner ka shkarkuar Zamparini

Maurizio Zamparini, tashmë ish presidenti i Palermos, ka qenë egjel për trajnerët. Skuadra e Palermos ka mbetur pa president, pasi Maurizio Zamparini ...
1 2 3 41 10 / 410 POSTS