100 milionë klikime, Bebe Rexha u drejtohet fansave (Foto & Video)

100 milionë klikime, Bebe Rexha u drejtohet fansave (Foto & Video)

Këto janë dhuratat që mori Adelina Ismaili nga motrat, Zanfina dhe Ema (Foto)
Ilir Shaqiri braktis muzikën?! (Video)

Projekti i saj i parafundit, i ka sjellur Bebe Rexhës një sukses të jashtëzakonshëm.

‘I Got You’ i publikuar dy muaj më parë ka arritur 100 milionë dëgjime në platformën digjitale për muzikë ‘Spotify’.

‘E pabesueshme. Kam fansat më të mirë. Faleminderit’, ka shkruar shqiptarja në llogarinë personale në Instagram.

Kjo këngë po ashtu ka gati 100 milionë shikime edhe në YouTube.

‘Fuck Fake Friends’ është projekti i saj i fundit i publikuar javën e shkuar ndërsa këngëtarja ka paralajmëruar videoklipe të reja, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

COMMENTS