“100” kënga më e re e lansuar nga Capital T (Video)

“100” kënga më e re e lansuar nga Capital T (Video)

Nxehet Mimoza Shkodra (Foto)
Agnesa me tjetër imazh shkëlqyes nga Filipinet (Foto)

Pas shumë projekteve, bashkëpunimeve dhe shumë sukseseve, Kapo këtë vit nuk është ndalur duke sjellë vazhdimisht projekte të reja muzikore.

Capital T, tani realizoi projektin më të ri “100” nga producenti Mixey, klipin Imagine Films, ku tekstin e këngës e ka shkruar vet reperi. Kapo edhe kësaj here befasoi me paraqitjen dhe stilin e tij, ku pritet të jetë një sukses i radhës për reperin.

COMMENTS