‘1, 2, 3’ – Flori dhe Besa (Video)

‘1, 2, 3’ – Flori dhe Besa (Video)

Albëria dhe Beatrixi veshin të njëjtin fustan (Foto)
Granit Miftari së shpejti lanson videon me këngë të re (Foto)

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Flori Mumajesi dhe Besa Kokëdhima, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

‘1, 2, 3’ titullohet kënga e re e sjellë nga dyshja e famshme, e cila për pak kohë nga publikimi ka arritur afro 100 mijë klikime.

‘Kameleon’ është kënga e fundit e publikuar nga Besa, kurse kënga e fundit e publikuar nga Flori mban titullin ‘Gone Girl’, në bashkëpunim me reperin e njohur kosovar, 2po2.

‘zico.tv’

COMMENTS